Илачите на Баба

Форум за хранителни режими, лечение с природни продукти, умението да дишаме, природосъобразната почивка, масажи и самомасажи, за движението и спорта, билки и полезни растения, плодове, зеленчуци и ядки.
admin
Site Admin

tanya1602 написа: Калина-малина написа: gonel написа: ами и аз да попитам - кажете нещо изпитано срещу косопад - купешко или забъркано в къщи. исках малко да си пусна по-дълга косата и тя сега много пада сякаш... улях се съвсем... ама как се прави копривата, кой го беше вметнал? Само съм чувала за копривата ,но не съм пробвала.Тази съм я пробвала и действа: 2 жълтъка, 5 стрити хинина, 1 шишенце витамин А.Смесваш, нанасяш, седиш 1-2 часа и измиваш. Нещо подобно ползвам и аз, самоче слагам още 1 шишенце рициново масло и 20 мл спирт (или някакъв концентриран алкохол), той подпомага по бързото проникване в кожата. Но мисля, че хинин не се намира по аптеките, май вече не се произвежда. Аз използвам хининова вода. Много е добра маската.
admin
Site Admin

Много благодаря за домашните рецепти за коса! Вече ги пробвам по ред... Скоро ще ви пиша по-подробно за Салекса.
admin
Site Admin

Дайте сега някоя маска за лице с ягоди,че свършване нямат
admin
Site Admin

al.yank написа: Дайте сега някоя маска за лице с ягоди,че свършване нямат Ами срязваш ягодата на две и мажеш. Аз така правя. Но ако си алергична, много внимавай.
admin
Site Admin

Ми като ги ям не алергизирам,пък не знам и като мажа,кое ще ми стане по-хубаво(то не че има накъде повече )?
admin
Site Admin

al.yank написа: Ми като ги ям не алергизирам,пък не знам и като мажа,кое ще ми стане по-хубаво(то не че има накъде повече )? Всичко, което намажеш става приказно красиво.
admin
Site Admin

Добре тогава,сещам се и за други неща за мазане
admin
Site Admin

al.yank написа: Добре тогава,сещам се и за други неща за мазане Да не би за C... Mariana?
admin
Site Admin

Що бе,тя си е хубава друго,друго имам предвид,ама няма да кажа(айде май объркахме темата)
admin
Site Admin

al.yank написа: Що бе,тя си е хубава друго,друго имам предвид,ама няма да кажа(айде май объркахме темата) Предполагам, то у Варна има ли нещо дето не е хубаво?
Post Reply

Return to “Здравословен живот ”