Албуми на домашните ни любимци

Споделете какво отглеждате освен цветя
admin
Site Admin

естествено! защо иначе ще се чеша, където не ме сърби? винеги съм искала папагали, но съм имала само гугутки и гълъби...а, и двойка пъдпъдъци за малко....в доброто старо време, когато нямах котка де. а ти нещо искаш да ги пробуташ май, а?
admin
Site Admin

kikabelata написа: естествено! защо иначе ще се чеша, където не ме сърби? винеги съм искала папагали, но съм имала само гугутки и гълъби...а, и двойка пъдпъдъци за малко....в доброто старо време, когато нямах котка де. а ти нещо искаш да ги пробуташ май, а? Просто за през зимата ще си оставя само две двойки. Вече подарих няколко. Така че това за пробутването...
admin
Site Admin

И аз искам папагал,ама говорещ
admin
Site Admin

аз не ща говорещ, че ще вземе да ме издаде като дойде свеки на гости....
admin
Site Admin

ха-ха. тези не говорят. малко са "простички"/да ме прощават/.
admin
Site Admin

за съжаление мъжо има фобия от птици и няма да ме огрее. иначе много ги искам!
admin
Site Admin

orchidman написа: ха-ха. тези не говорят. малко са "простички"/да ме прощават/. Аз много харесвам тези папагали-неразделки ,нали ще се радвам на една двойка,гледал съм такива ,но не се залюбиха за двойка и ги размених за какирики,но ми се ще пак да опитам... Така,4е ако решиш ,няма да се разсърдя да си имам нови любимци в нас
admin
Site Admin

neron666 написа: Аз много харесвам тези папагали-неразделки ,нали ще се радвам на една двойка,гледал съм такива ,но не се залюбиха за двойка и ги размених за какирики,но ми се ще пак да опитам... Така,4е ако решиш ,няма да се разсърдя да си имам нови любимци в нас Щом ти харесват могат и да станат твои, ако идваш към София
admin
Site Admin

пиша ти на лични - получаваш ли нещо???
admin
Site Admin

neron666 написа: пиша ти на лични - получаваш ли нещо??? не
Post Reply

Return to “Домашни любимци”