Предложения

Вашите добри идеи за един по-добър форум!
Правила на форума
ПРОЧЕТИ: Правила на форумите

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player
Потребителски аватар
любител
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 31 май 2006, 18:02

Re: Предложения

Мнение от любител » 12 яну 2009, 09:30

Не само че обсъждахме, но и Сънчо даде линка ето тук http://forum.flowersnet.info/viewtopic.php?f=54&t=960 :nod:
Можеш да ползваш и синоптик, има избор на повече градове в България. Чичко Гугъл ще ти подскаже линка :wink: .

Потребителски аватар
krema
Дръвче
Дръвче
Регистриран: 12 яну 2009, 15:39

Мнение от krema » 22 яну 2009, 17:01

Имам предложение за тема " Търся си.." но има такава само за кактуси. До сега гледах и не видях къде да напиша въпроса си "Някой знае ли къде има?" Защото в по- малките градове избора на цветя е ограничен и поръчките също, а в големите градове сте "Вие" и ако знаем точно къде да намерим нещо ще е чудесно. Дано не греша като пиша тук :oops: , но аз например искам няколко различни вида цветя и е трудно да пишеш в 10 теми един и същ въпрос, особенно като нямаш кирилица на клавиатурата (просто нямам букви, само латински). Благодаря!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=337179" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
LUXO
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 08 юни 2006, 16:16

Мнение от LUXO » 22 яну 2009, 17:45

http://forum.flowersnet.info/viewtopic.php?f=38&t=2622" onclick="window.open(this.href);return false;

Потребителски аватар
5ia
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 10 дек 2007, 23:05
Контакти:

Мнение от 5ia » 19 фев 2009, 20:03

Шефе, айде вече да изхвърляме елхите. Не за друго, ама няма да им отиват мартеници :D
Капка по капка - преполиване!

Потребителски аватар
kathryn
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 09 мар 2007, 21:46

Мнение от kathryn » 22 фев 2009, 10:33

Възможно ли е в подфорумите да пише, кой ги модерира? Поразгледах, но не забелязах такова нещо. Може и да съм пропуснала, разбира се и ако е така, извинявам се. Мисълта ми дойде конкретно от " Нещо за гледане" на двама потребители е направена забележка, да не пускат линкове, към торент тракери, а трети, по горе е направил точно това. Не казвам, че всички трябва да си получат забележките. Само е объркващо. Не очаквам и от съответния мод, да види всичко. Никой не го може. Но, ако знаем кой е, ще можем да се свържем на лични с конкретния човек. Най-вече за да попитаме, къде сме сгрешили. Въобще изключвам конфронтацията, като вариант. Аз самата съм питала кика не веднъж, когато не съм била сигурна, дали няма да наруша или, дали съм нарушила правилата.
П.П. И аз мисля, че на елхите не им отиват мартеници. :D

Потребителски аватар
kikabelata
Тормозератор
Тормозератор
Регистриран: 31 май 2006, 16:51
Контакти:

Мнение от kikabelata » 22 фев 2009, 10:36

целият екип модерира навсякъде, нямаме си разделение. а конкретните забележки ги направих аз. третия линк съм го пропуснала :twisted:
Който търси Кика, намира белята :twisted:
подарете бижу от онлайн магазин Нота Бене - http://notabenebijou.com
Щастието е да намериш 2 маслини в мартинито си, когато си гладен.

Потребителски аватар
kathryn
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 09 мар 2007, 21:46

Мнение от kathryn » 23 фев 2009, 11:20

kikabelata написа:целият екип модерира навсякъде, нямаме си разделение. а конкретните забележки ги направих аз. третия линк съм го пропуснала :twisted:
Ок. :D

Потребителски аватар
маргаритка
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 31 май 2006, 16:22
Контакти:

Мнение от маргаритка » 23 фев 2009, 11:41

В такива случаи е добре да използвате бутона "Докладвай" - така няма да имаме пропуски, ще отпаднат вечните съмнения за толериране или йерархични разногласия, и не на последно място - ще ни принудите да поработим още малко :)
"Открито обществено място е всяко обществено място, което не е закрито." МЗ, 2012.

Потребителски аватар
valiatsvet
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 10 яну 2007, 11:46

Мнение от valiatsvet » 15 апр 2009, 11:05

Имам едно предложение за гласуването в BG top.Ако може да се направи едно каре при отварянето на началната страница, да се появява,и ако не си гласувал да не мажеш да продължиш нататък.Случими се вече в няколко сайта така , и ща не ща трябва да дам гласи са за тях :twisted: Ако може нещо да се измисли и за нашият сайт няма да е зле :?

Потребителски аватар
bimbargo
Администратор
Администратор
Регистриран: 31 май 2006, 08:25
Контакти:

Мнение от bimbargo » 15 апр 2009, 12:04

Това изрично беше забранено от bgtop.net
Когато живееш заради мнението на другите, си мъртъв. По-добре мразена личност, но личност!

Потребителски аватар
al.yank
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 31 май 2006, 16:14

Мнение от al.yank » 19 апр 2009, 21:54

То е ясно,че не всички новорегистрирани четат добре правилата на форума,или просто в началото трудно се ориентират.Много е дразнещо, и най-вече,объркващо като за проблем с едно растение има отворени няколко теми,в тях някой обяснил своя си проблем,някой му отговорил и темата си виси с 2-3 коментара,докато се появи следващия с ,примерно,"проблем с банан" и не реши да си отвори своя тема.И като тръгне човек с търсачката,тотално се обърква.Не знам дали го обясних добре.Предлагам,след като има отворена тема и някой я дублира,постовете му да се местят на съответното място.Ето сега,нова форумка има проблем с роза и коледна звезда(май така беше),пуска си темичката,евентуално някой й отговаря,форумката я влезе повече във форума,я не,а темата ще ще си виси,ще мухлясва,но ще излиза всеки път ,като напиша "коледна звезда-проблем"...Объркване и излишно натоварване на форума,според мен.
Хм,ще добавя,другото нещо,темата,една и съща,се пуска в различни подфоруми :?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30518" onclick="window.open(this.href);return false;
Умът не е привилегия,а дарба!

Потребителски аватар
lunen_sun
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 01 юни 2006, 08:19

Мнение от lunen_sun » 22 апр 2009, 06:11

Тъй като броя на потребителите на форума все повече нараства,а свободното време на екипа е ограничено и при някои дори намалява,моля за линкове като забележите подобни дублиращи се теми :) Лично аз отдавна не смогвам да чета всичко :?
Живея днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
Амарилиси Лилиуми Хибискуси

Потребителски аватар
vodo-leika
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 16 юни 2006, 21:30
Контакти:

Мнение от vodo-leika » 25 апр 2009, 16:15

Имам едно предложение. Прави ми впечатление, че напоследък много от новите потребители си пускат каквито теми си искат или защото не им се чете, или защото не искат да използват търсачката в самите теми и глобалната или пък защото не се ориентират. Поради тази причина четем теми за гладиоли, за кали, по 2 еднакви мнения за мини рози икакво ли още не. Та мисълта ми е - може ли да заформим нещо като помощник-модератор.Тоест някой, който като види две дублиращи се теми например за гладиолите, да прати на модератора линк с дублиращата се тема и линк с темата към която мисли,че може да се премести мнението. Може всеки модератор да си има по един помощник или група модератори да имат по няколко помощника, но да са определни, за да не им пишем всички с еднакви неща, които сме забелязали? Нещо такова ми се върти в главата :think
Изображение

Потребителски аватар
bimbargo
Администратор
Администратор
Регистриран: 31 май 2006, 08:25
Контакти:

Мнение от bimbargo » 26 апр 2009, 06:47

То това си е работа на модераторите.
Когато живееш заради мнението на другите, си мъртъв. По-добре мразена личност, но личност!

Потребителски аватар
маргаритка
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 31 май 2006, 16:22
Контакти:

Мнение от маргаритка » 27 апр 2009, 16:24

:oops: :oops: :oops: Аз вече си имам такъв помощник :heart :flower - и досега не ме е подвеждал, което е най-интересното :D
"Открито обществено място е всяко обществено място, което не е закрито." МЗ, 2012.

Отговори

Върни се в “Предложения”