Предложение

Вашите добри идеи за един по-добър форум!
Правила на форума
ПРОЧЕТИ: Правила на форумите

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player
Потребителски аватар
WaLKeR
Семенце
Семенце
Регистриран: 31 юли 2007, 00:39

Предложение

Мнение от WaLKeR » 31 юли 2007, 00:53

Аз имам предложение да се направи подфорум За програми лично аз ще се заема да го направя прекрасен ! :wink:

Потребителски аватар
kikabelata
Тормозератор
Тормозератор
Регистриран: 31 май 2006, 16:51
Контакти:

Мнение от kikabelata » 31 юли 2007, 00:59

а защо не направиш подфорум за програми във форум за програми?
Който търси Кика, намира белята :twisted:
подарете бижу от онлайн магазин Нота Бене - http://notabenebijou.com
Щастието е да намериш 2 маслини в мартинито си, когато си гладен.

Потребителски аватар
Karaula
Фиданка
Фиданка
Регистриран: 05 юни 2007, 09:46

Мнение от Karaula » 31 юли 2007, 06:56

Kika, извинявай, но във форум за програми няма как да има подфорум за програми :wink: Иначе, ако трябва да сме сериозни- тук по-скоро би имало интерес към софруер, свързан с цветарството, но не съм сигурен колко такива програми и какви са направени. Мисля, че тук няма да има интерес към останалия софтуер (напр. антивирус) по простата причина, че повечето от тук просто сядат на компютъра и гледат да не пипат много-много. А инсталацията на софтуер понякога е свързана с определени рискове, които едва ли сте склонни да поемете. Walker, ako ако имаш софтуер, свързан с цветарството, можеш да качиш една-две програми в някоя от общите теми, за да видим за какво става въпрос.
Аз не искам да имам подпис, за да не товаря трафика :wink: А ти???

Потребителски аватар
Leny1
Покълнало семенце
Покълнало семенце
Регистриран: 12 юли 2007, 08:05
Контакти:

Мнение от Leny1 » 31 юли 2007, 07:25

:thumbup:
:idea: прочетете тази тема http://forum.bimbargo.com/viewtopic.php?t=4082 и направете нещо по въпроса с подписа си! :idea:

Потребителски аватар
kikabelata
Тормозератор
Тормозератор
Регистриран: 31 май 2006, 16:51
Контакти:

Мнение от kikabelata » 31 юли 2007, 09:39

товае темата, в която вече става дума за цветарска програма. ако има още нещо интересно, може да бъде пуснато в нея. караула, прав си, но не съвсем. от една страна тук има все пак хора, които се оправят достатъчно, че да могат да си инсталират софтуера, в останалите случаи обикновено има кой да им помага, макар и не на секундата. аз малко бих се замислила доколко добре ще се отрази на компютъра ми да следвам съветите на едно дете, което вдругиден ще навърши 13 години. не подценявам младежта, но съм ги виждала как стихийно работят и обясняват за компютри и програми и смятам да се въздържа. нищо лично, уолкър, плосто това ми е мнението. повече полза явно ще има едно сносно обяснение в темата за качване на снимки, защото е станала 10ина страници, а има хора, които още не са се научили как става. :nod: :thumbup:
Който търси Кика, намира белята :twisted:
подарете бижу от онлайн магазин Нота Бене - http://notabenebijou.com
Щастието е да намериш 2 маслини в мартинито си, когато си гладен.

Потребителски аватар
IONbonbon
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 03 юни 2006, 19:39

Мнение от IONbonbon » 31 юли 2007, 15:45

Напълно подкрепям Кика. И не смятам, че тук повечето сядат и не смеят да пипат много много. Но просто няма смисъл от цял подфорум за софтуер. Може би една темичка е достатъчна. :idea:
Животът не се мери с броят на вдишванията, а с моментите, които спират дъха ни!...
Сбъднах си мечта голяма - вече си имам малка дама!

Потребителски аватар
Karaula
Фиданка
Фиданка
Регистриран: 05 юни 2007, 09:46

Мнение от Karaula » 31 юли 2007, 16:22

Под "много-много" имах предвид безрасъдно пипане, т.е. някой нещо казал и веднага се експирементира на компа. Повярвайте ми, попадал съм на достатъчно мнения след такива експерименти и гледката не е хич приятна. Много пъти и аз съм ставал жертва, и добре, че е Restore-то да ме спаси :). И за да не продължавам дебатите-кой както иска така да приема мнението ми :).
Аз не искам да имам подпис, за да не товаря трафика :wink: А ти???

Отговори

Върни се в “Предложения”