Разни въпроси

На който му се говори каквото и да е различно от цветя - това е мястото
Правила на форума
ПРОЧЕТИ: Правила на форумите

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player
Потребителски аватар
bimbargo
Администратор
Администратор
Регистриран: 31 май 2006, 08:25
Контакти:

Re: Разни въпроси

Мнение от bimbargo » 24 дек 2017, 14:31

Росица написа:КЗП не вършат никаква работа. Аз имах проблем с онлайн търговец. Не харесах нещата /те изобщо не отговаряха на картинките, ужасни бяха/, но те отказаха да приемат стоката и да ми върнат парите в 14 дневния срок. Писах на комисията. След дълго размотаване и доказване, спечелих. Получих от тях отговор, че на фирмата /eviza/ ще и бъде наложено администр. наказание... Много им дреме. Аз си останах вътре с 80лв и боклуците им. Така че, реално нямаме защита.
Би трябвало да са ги глобили. Ако хората по-масово се оплакваха в КЗП, щеше определено да им запука. Но за съжаление, повечето измамени се жалват в разни безсмислени групи във Facebook и търговците си продължават с нелоялните практики. У нас като цяло нито клиентите, нито търговците имат нужната култура за онлайн пазаруване. Затова и доверието в нея е толкова ниско.
Когато живееш заради мнението на другите, си мъртъв. По-добре мразена личност, но личност!

Потребителски аватар
Delphinium
Администратор
Администратор
Регистриран: 31 май 2006, 17:27
Контакти:

Мнение от Delphinium » 12 яну 2018, 12:29

В Метро в момента има интересна промоция 2 в 1. Става дума за планетарен миксер, единичната цена излиза 115 лв, което е много изгодно.
Някой да се интересува от такъв, че нямам нужда от два, а ми е много нужен. Най-добре да е от София, за да не се налага пращане на тежък и обемист уред.
Ето линк (от друго място) какво представлява (само тези в Метро са цветни):
http://densi.bg/catalog/product/view/id ... ategory/2/

anipopi
Дръвче
Дръвче
Регистриран: 21 ное 2011, 17:49

Мнение от anipopi » 12 яну 2018, 19:12

Delphinium написа:
12 яну 2018, 12:29
В Метро в момента има интересна промоция 2 в 1. Става дума за планетарен миксер, единичната цена излиза 115 лв, което е много изгодно.
Някой да се интересува от такъв, че нямам нужда от два, а ми е много нужен. Най-добре да е от София, за да не се налага пращане на тежък и обемист уред.
Аз искам, ако все още важи офертата.

Потребителски аватар
Delphinium
Администратор
Администратор
Регистриран: 31 май 2006, 17:27
Контакти:

Мнение от Delphinium » 12 яну 2018, 22:53

anipopi написа:
12 яну 2018, 19:12
Delphinium написа:
12 яну 2018, 12:29
Аз искам, ако все още важи офертата.
Важи. Тогава се надявам да не се откажеш, и ако не ни затрупа яко, в понеделник ще трябва да се размърда нечия кола, за да ги купя.

Отговори

Върни се в “Бърборилник”