Мнения за Madal Bal

Форум за хранителни режими, лечение с природни продукти, умението да дишаме, природосъобразната почивка, масажи и самомасажи, за движението и спорта, билки и полезни растения, плодове, зеленчуци и ядки.

Модератор: Калина

Правила на форума
ПРОЧЕТИ: Правила на форумите

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player
Потребителски аватар
axinia59
Семенце
Семенце
Регистриран: 07 юли 2015, 09:05

Re: Мнения за Madal Bal

Мнение от axinia59 » 08 юли 2015, 09:54

здравейте момичета,преди няколко години отслабнах със седем килограма само за два дни ,защото изпих 5 л. вода за един ден,просто водата беше измила мазнините ми.след това се чувствах много зле и едва се възстанових. лекарите ми препоръчаха 3 л течности дневно -1.5л вода плюс 1.5л плодов чай

Потребителски аватар
NO CARRIER
Администратор
Администратор
Регистриран: 15 яну 2009, 11:42
Контакти:

Мнение от NO CARRIER » 08 юли 2015, 20:34

Здравей, но момчетата се чувстват пренебрегнати. Дъртите пръчове - съвсем. :(

Потребителски аватар
al.yank
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 31 май 2006, 16:14

Мнение от al.yank » 10 юли 2015, 23:44

axinia59 написа:здравейте момичета,преди няколко години отслабнах със седем килограма само за два дни ,защото изпих 5 л. вода за един ден,просто водата беше измила мазнините ми.
Просто не мога да се сдържа-това е абсолютна простотия.Седем кила за два дена-абсурд!Каквото и да се прави,ако щеш и челна стойка да правиш докато гладуваш :D Пък и ,50л.вода да изпиеш,мазнините не се "измиват"..то тва да не е кал от обувките да изстържеш..
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=30518" onclick="window.open(this.href);return false;
Умът не е привилегия,а дарба!

Потребителски аватар
hinotori2772
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 09 май 2012, 18:29

Мнение от hinotori2772 » 12 юли 2015, 01:18

al.yank написа:Просто не мога да се сдържа-това е абсолютна простотия.
Аз се сдържах, обаче :) Предполагам че за всеки нормален човек е ясно че са пълни глупости, а пък за ненормалните няма смисъл да се коментира, защото те ще повярват на всичко. Още повече 5 литра не е кой знае колко много за цял един ден...
Моите орхидеи... или по-тoчно малка част от тях ... но това е наистина много стара галерия :D

Отговори

Върни се в “Здравословен живот”