Мнения за Madal Bal

Форум за хранителни режими, лечение с природни продукти, умението да дишаме, природосъобразната почивка, масажи и самомасажи, за движението и спорта, билки и полезни растения, плодове, зеленчуци и ядки.

Модератор: Калина

Правила на форума
ПРОЧЕТИ: Правила на форумите

Get Adobe Flash player

Get Adobe Flash player
Потребителски аватар
marchela
Бонсай
Бонсай
Регистриран: 08 ное 2007, 17:47

Мнения за Madal Bal

Мнение от marchela » 04 мар 2015, 14:48

може би не трябва да пиша тук но не знам къде да попитам.Някой да е чувал,ползвал от това чудо.
Изображение
Изображение Изображение Изображение

Потребителски аватар
deni_sea
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 28 апр 2011, 08:58

Re: Мнения за Madal Bal

Мнение от deni_sea » 04 мар 2015, 15:22

Това май е за "Разни въпроси" :think Чувам го за пръв път, но си направих труда да прочета какво пише за него в нета.Много съм подозрителна към такива вълшебни средства с екзотичен произход и технология от Швейцария или Германия/които са известни с прецизност и педантичност/.Не знам за какво смятате да го ползвате, но ние си имаме прекрасен натурален продукт-мед, който може да се направи на подобен коктейл с лимонов сок и вода.Сигурна съм, че има не по-лош ефект и е в пъти по-евтино.
"Понякога поставяш стени около себе си, не за да отблъснеш хората, а за да видиш на кого му пука достатъчно, за да ги разбие!" Мечо Пух
http://www.humanimaltrust.org.uk/ https://www.youtube.com/watch?v=YF0FAI0eAKc
https://www.youtube.com/watch?v=RHC0nNw ... NO&index=4

Потребителски аватар
hinotori2772
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 09 май 2012, 18:29

Мнение от hinotori2772 » 04 мар 2015, 15:31

Не съм ползвал, но съм чувал... или по-скоро чел... това нещо се смесва с лимон и някакъв чай или нещо такова и се пие и така всъщност "изчиства токсините" и т.н. - може да се поинтерсуваш в интернет за повече информация точно каква е процедурата - аз не съм се интерсувал в дълбочина... съдържа кленов сироп и сироп от някакви палми в неясно съотношение... което ме навява на мисълта че вид подсладител - заместител на меда, примерно, и по-скъп вариант на кленовия сироп.

Но то ако пиеш лимон с чай и мед примерно пак ще си прочистиш по съвсем същия начин чакрите, според мен... та ползата от това е съмнителна... плацебо ефект някакъв по-скоро. Но аз съм си скептично настроен към чудодейните лекове, така че не ми обръщай внимание :)

П.С. Сега се позачетох и аз като deni_sea и идеята на прочистването и останалите хубави резултати е цяла седмица вместо храна да се приема само течност съдържаща вода, този подсладител, пресен лимонов сок и наистина много лют червен пипер (Cayenne Pepper)... един вид люта лимонада... това не знам кой би искал да си го причини... във всеки случай оригиналната рецепта е просто с кленов сироп, но това е някаква подобрена версия на кленовия сироп.
Моите орхидеи... или по-тoчно малка част от тях ... но това е наистина много стара галерия :D

Потребителски аватар
NO CARRIER
Администратор
Администратор
Регистриран: 15 яну 2009, 11:42
Контакти:

Мнение от NO CARRIER » 05 мар 2015, 11:22

marchela написа:може би не трябва да пиша тук но не знам къде да попитам.Някой да е чувал,ползвал от това чудо.
Изображение
Пих го. За една седмица свалих 5-6 килограма. Уловката е, че не ядеш абсолютно нищо, а пиеш тоя сироп колкото да си набавиш нужните за тялото микроелементи и енергия, както и да притъпиш чувството за глад.

Изгубеното тегло се връща за два дни, а лоши последици няма, не се притеснявай. Всичко останало е "дрън-дрън".

На практика можеш да си купиш обикновен кленов сироп за 25-30 лева литъра, вместо да се набутваш стотачка. Няма разлика.

Потребителски аватар
hinotori2772
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 09 май 2012, 18:29

Мнение от hinotori2772 » 05 мар 2015, 12:22

NO CARRIER написа: Пих го. За една седмица свалих 5-6 килограма. Уловката е, че не ядеш абсолютно нищо, а пиеш тоя сироп колкото да си набавиш нужните за тялото микроелементи и енергия, както и да притъпиш чувството за глад.

Изгубеното тегло се връща за два дни, а лоши последици няма, не се притеснявай. Всичко останало е "дрън-дрън".

На практика можеш да си купиш обикновен кленов сироп за 25-30 лева литъра, вместо да се набутваш стотачка. Няма разлика.
От тези 5-6 свалени килограма предполагам че реално свалени са сигурно най-много 1-2, останалото е от загуба на течности във връзка със силно понижения прием на сол, а също и от изпразването на храносмилателната система. Та затова и бързо се връщат след това.
Моите орхидеи... или по-тoчно малка част от тях ... но това е наистина много стара галерия :D

Потребителски аватар
NO CARRIER
Администратор
Администратор
Контакти:

Мнение от NO CARRIER » 05 мар 2015, 16:31

hinotori2772 написа:
NO CARRIER написа: Пих го. За една седмица свалих 5-6 килограма. Уловката е, че не ядеш абсолютно нищо, а пиеш тоя сироп колкото да си набавиш нужните за тялото микроелементи и енергия, както и да притъпиш чувството за глад.

От тези 5-6 свалени килограма предполагам че реално свалени са сигурно най-много 1-2, останалото е от загуба на течности във връзка със силно понижения прием на сол, а също и от изпразването на храносмилателната система. Та затова и бързо се връщат след това.
Течности не са, щото пиех по около 3 литра на ден, включително кафе и чай. По-скоро другото. :lol: По принцип курсът е един месец, но аз имах частично използвана опаковка, а и в края на седмицата бях на сбирка, така че не изтраях повече. Но там не съм прекалявал с яденето, даже напротив. Просто така се получи. :mrgreen:

Потребителски аватар
marchela
Бонсай
Бонсай

Мнение от marchela » 06 мар 2015, 10:51

NO CARRIER написа:
Течности не са, щото пиех по около 3 литра на ден, включително кафе и чай. По-скоро другото. :lol: По принцип курсът е един месец, но аз имах частично използвана опаковка, а и в края на седмицата бях на сбирка, така че не изтраях повече. Но там не съм прекалявал с яденето, даже напротив. Просто така се получи. :mrgreen:
Проблема е че на мен не ми се пие вода :( а кафе пише че не може да се пие само чай.
От вчера стартирах със сиропа че да видим каква ще я свърша аз.Много важно е захранването след това и да спазваш препоръките.Впротивен случай е било напразно пиенето на туй гадно и леко лютиво чудо. :lol: :lol:

Потребителски аватар
NO CARRIER
Администратор
Администратор
Контакти:

Мнение от NO CARRIER » 06 мар 2015, 12:11

Това не се ли разреждаше в няколко литра вода, добавяш лют пипер и лимонов сок, и пиеш вместо вода цял ден? Поне аз така го пиех.

Захранването след това е мижи да те лажем. Ако беше толкова лесно, нямаше да има дебели хора на тоя свят. :(

Потребителски аватар
marchela
Бонсай
Бонсай

Мнение от marchela » 06 мар 2015, 12:25

NO CARRIER написа:Това не се ли разреждаше в няколко литра вода, добавяш лют пипер и лимонов сок, и пиеш вместо вода цял ден? Поне аз така го пиех.

Захранването след това е мижи да те лажем. Ако беше толкова лесно, нямаше да има дебели хора на тоя свят. :(
точно така е но трябва да се постарая да вляза в ритъм и със захранването.А за дебелите хора........трудничко е и здравословно не е много добре-абе да му мяза ся. :wink: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Ka$mEtLiIkA
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 07 дек 2011, 22:51

Мнение от Ka$mEtLiIkA » 06 мар 2015, 12:42

Аз, при едно спиране на захарта в кафето сутрин , свалям 3-4 килограма за седмица :)
Веднага вкуса ми в устата се губи и няма как, да нагъваш от обичайната Про"-порция :lol: :lol: :lol:
Не знам , ама трябва да сваля 10 килца още !
"Изправи се в името на това ,в което вярваш ,дори да се изправиш сам !" - Софи Шол

цветята в дома ми

Фейсбук страница Изображение
Подари бижу DELIA

Потребителски аватар
NO CARRIER
Администратор
Администратор
Контакти:

Мнение от NO CARRIER » 06 мар 2015, 22:21

marchela написа:
NO CARRIER написа:Това не се ли разреждаше в няколко литра вода, добавяш лют пипер и лимонов сок, и пиеш вместо вода цял ден? Поне аз така го пиех.

точно така е но трябва да се постарая да вляза в ритъм и със захранването.А за дебелите хора........трудничко е и здравословно не е много добре-абе да му мяза ся. :wink: :lol: :lol:
Не искам да те отчайвам, но един велоергометър, и по половин час сутрин и половин час вечер, ще ти е повече от полза. :cross

Потребителски аватар
marchela
Бонсай
Бонсай

Мнение от marchela » 10 мар 2015, 09:08

Искам да споделя с вас днес какво ме зарадва рано-рано сутринта.Исках информативно за мен си да видя има ли резултат от тоз сироп и трябва да ви кажа че имааааа.За 5 дена съм свалила цели-6 кг.Остават ми още 5 дена до пълния курс и ще :cross да сваля още толкова и ако мога и повече.

Потребителски аватар
Ka$mEtLiIkA
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 07 дек 2011, 22:51

Мнение от Ka$mEtLiIkA » 10 мар 2015, 09:10

А дано ! :)
Споделяй, впечатленията си , моля :)
"Изправи се в името на това ,в което вярваш ,дори да се изправиш сам !" - Софи Шол

цветята в дома ми

Фейсбук страница Изображение
Подари бижу DELIA

Потребителски аватар
mariyanag
Бонсай-отворко
Бонсай-отворко
Регистриран: 28 юни 2011, 13:12

Мнение от mariyanag » 12 мар 2015, 18:54

Любопитна съм какво ще се случи след това. За мен лично проблема е в задържането на килограмите. В 98% от случаите има йо- йо ефект.

Потребителски аватар
marchela
Бонсай
Бонсай

Мнение от marchela » 13 мар 2015, 10:44

mariyanag написа:Любопитна съм какво ще се случи след това. За мен лично проблема е в задържането на килограмите. В 98% от случаите има йо- йо ефект.
Ами още не знам какво ще се случи,но за да се задържат килограмите трябва пълна промяна със старите навици и храна.
За момента се чувствам страхотно радвам се защото свалям и така.

Отговори

Върни се в “Здравословен живот”