Саксии за стена

Грижи за цветята - почви, семена, торене, препарати, поливане и инструменти
admin
Site Admin

bimbargo написа: В повечето случаи вие сами сте си виновни. И аз да си защитя мъжо , бива го за много неща и никога не отказва, щом е за дупки , ама не винаги ми трае сърцето да го дочакам, а и честно казано в домашния майсторлък (без тоци) аз съм по-добрата, просто си ме влече Познай какъв подарък за рождения ден преди две години си поисках и получих, разбира се... зеге
admin
Site Admin

Аз си имам лични инструменти! Сама съм си ги купувала и си ги пазя като зеницата на окото. Тежко му и горко на мъжа ми, ако им посегне! Защото той неговите си не знае къде са, а подхване ли и моите... Голям кеф ми е като звънне някой комшия (или комшийка) и търси мъжа ми за някакъв инструмент. "Няма го, викам, ама аз имам и ще ти дам!" Ей така се облещват! Ами тъй де, то ако чакам да се прибере, че да му дойде кефа "някой слънчев ден"...
admin
Site Admin

брейй....като ви чета.......че то аз съм била случила на мъж...
admin
Site Admin

...а моят е случил на жена...
admin
Site Admin

А моята жена е случила на мъж. Каза скромно той . . .
admin
Site Admin

Леля Петуния написа: Аз си имам лични инструменти! Сама съм си ги купувала и си ги пазя като зеницата на окото. Тежко му и горко на мъжа ми, ако им посегне! Защото той неговите си не знае къде са, а подхване ли и моите... Голям кеф ми е като звънне някой комшия (или комшийка) и търси мъжа ми за някакъв инструмент. "Няма го, викам, ама аз имам и ще ти дам!" Ей така се облещват! Ами тъй де, то ако чакам да се прибере, че да му дойде кефа "някой слънчев ден"... Фен съм ти, лелче, да знаеш
admin
Site Admin

Нищо няма да кажа. Не зная кой на какво е случил.
admin
Site Admin

И аз си имам мои инструменти. Всичко си донесох от Германия - и поялник, и пистолет за силикон, и куфарче с отверки и най-различни такива далаверки. Моя маж, включително и с тоците хич го няма в тези неща. Затова пък достойно ме отменя в някои домакински задължения, които аз ужасно много мразя /миене на чинии например /
admin
Site Admin

mim7 написа: И аз си имам мои инструменти. Всичко си донесох от Германия - и поялник, и пистолет за силикон, и куфарче с отверки и най-различни такива далаверки. Моя маж, включително и с тоците хич го няма в тези неща. Затова пък достойно ме отменя в някои домакински задължения, които аз ужасно много мразя /миене на чинии например / Това е абсолютна семейна идилия! Завиждам... включително за чиниите
admin
Site Admin

Я, с пистолет за силикон не съм работила досега! Ще трябва да взема пистолета на мъжа ми и да потренирам. Проблемът вкъщи е, че моят мъж всичко може да прави, а тоците даже са му професия. Просто не иска! Ако е за услуга на някой - няма проблеми, но вкъщи... Все трябва да мрънкам, да ръчкам, да се скараме накрая... И от девет дерета вода ми носи, за да ме убеди защо едно нещо не може да стане както аз искам, само и само да не се наложи да го прави. Докато в "някой слънчев ден" му дойде кефът и го свърши набързо, но на мене вече ми се е изчакало чакалото... С две думи - нашата работа е като на обущаря със скъсаните обувки.
Post Reply

Return to “Техники и материали”