Саксии за стена

Грижи за цветята - почви, семена, торене, препарати, поливане и инструменти
admin
Site Admin

С риск да наспамим темата: 1) не може или не иска са две различни неща. /насила хубост не става/ 2) и аз не правя всичко, което е прието една жена да върши вкъщи, така че е взаимно. 3)ще го защитавам ами, как няма да го защитавам, става дума за моя мъж и освен това оценявам много други неща, които прави за мен. Толкова от мен по темата. Май го приех много лично.
admin
Site Admin

И аз продължавам спама Моят прави само някои единични неща в къщи, но те са си само негово задължение - сред тях и т.нар. мъжки работи, което е еластично понятие, но за щастие в това влиза дупченето на стени с любимата му бормашина (ама съм хитра, а - купих му Бош... фука се на всичките си приятели, а те плахо му я искат за ползване ), слагане на дюбели и пирони - това го прави с мерак обикновено което ще ми помогне да се възползвам от идеята за висящи саксии
admin
Site Admin

bimbargo написа: Тити, приеми моите искренни извинения! Ко рече, баби??????? Извинявай, ама не съм си взела далекогледа днес.
admin
Site Admin

Тити, приеми моите искрени извинения!
admin
Site Admin

bimbargo написа: Тити, приеми моите искрени извинения! aaa, това ли било!!?? Приемам ги, ама що крещиш, не разбрах. Аз недовиждам, не да недочувам
admin
Site Admin

Titi написа: Я погледни тук http://snimka.bg/album.php?album_id=45878&photo=2 и тук http://snimka.bg/album.php?album_id=45878 Тя тухлата си тухла, ама нали между тухлата има незнамкво си, дето слепва всяка тухла с другата. Е, точно там си забивам ПИРОНИТЕ! Тити, невероятна тераса! Зариби ме и аз да правя такива неща на нашата... При нас обаче проблемът е, че тухлите не се виждат, тъй като има мазилка отгоре... В нашия случай това е по-добре, защото не са фасадни като вашите, а стари и много изронени - но по тоя случай не се виждат фугите между тях, и трябва да минем на варианта с бормашината и дюбелите (лошо няма, ама трябва да тормозя мъжа и да го чакам да стигне дотам... жалко, че не мога сама да се захвана )
admin
Site Admin

саксии на стена Не го стягам ли??? Че аз на морски възел го вързвам,ама цветята трябва да минат през моите ръчички, за да няма после тоз не чул оня не разбрал
admin
Site Admin

bimbargo написа: Тити, приеми моите искренни извинения! Шефче, извинението много под сурдинка бе
admin
Site Admin

Titi написа: bimbargo написа: Тити, приеми моите искрени извинения! aaa, това ли било!!?? Приемам ги, ама що крещиш, не разбрах. Аз недовиждам, не да недочувам не крещя, просто увеличих шрифта да виждаш по-добре бе душо
admin
Site Admin

bimbargo написа: не крещя, просто увеличих шрифта да виждаш по-добре бе душо бъзик, бе шефски, не се връзвай
Post Reply

Return to “Техники и материали”