Саксии за стена

Грижи за цветята - почви, семена, торене, препарати, поливане и инструменти
admin
Site Admin

Саксии за стена Как закрепвате тези специалните саксии за стена. Може ли само с пирон или трябва по - здрава връзка?
admin
Site Admin

Ами аз имам на 2 стенички - на едната са с дюбели, защото пирон не влиза. На другата влизат и стената е като швейцарско сирене, щото сама си ги забивам!
admin
Site Admin

Всичките ми фуксии са на стената на терасата в такива саксии. С пирон.
admin
Site Admin

Благодаря ви. Защото пироните сама ще си ги забия, а ако е с дюбели и тем подобни, няма да се справя. Не съм случила на домашен майстор.
admin
Site Admin

Това с пироните е много интересно Ако стената е дървена - да. Но тя най-вероятно е бетон или тухла. А там става само с винт и дюбел. Тити, почти съм убеден, че не правеш разлика между пирон и винт, защото за стена с пирон НИЩО НЕ СТАВА.
admin
Site Admin

Защо бе Бимбарго. Аз имам едни етажерки за стена, които като бях студентка, баща ми закачваше само с пирони /Но си спомням, че бяха стоманени, незнам дали сега се намират/. На тези етажерки слагах предимно книги, познай колко тежат. И сега те са в стаята на дъщеря ми, също натоварени с книги .
admin
Site Admin

bimbargo написа: Това с пироните е много интересно Ако стената е дървена - да. Но тя най-вероятно е бетон или тухла. А там става само с винт и дюбел. Тити, почти съм убеден, че не правеш разлика между пирон и винт, защото за стена с пирон НИЩО НЕ СТАВА. Веднага, моментално да ми се извиниш Не съм правела разлика...... Я погледни тук http://snimka.bg/album.php?album_id=45878&photo=2 и тук http://snimka.bg/album.php?album_id=45878 Тя тухлата си тухла, ама нали между тухлата има незнамкво си, дето слепва всяка тухла с другата. Е, точно там си забивам ПИРОНИТЕ!
admin
Site Admin

bimbargo написа: за стена с пирон НИЩО НЕ СТАВА. еееех, шефе, колко неща още не знаеш, че стават, ако една жена си ги е наумила амчи моята стена на балкона (и не само) е цялата в пирони (стоманени) ... аз съм им майстора
admin
Site Admin

Е не знам как го правите това??? Бормашина - дюбел - винт. Така се закачва на стена. Пирона няма как да се заклини, защото бетона или тухлата не са еластични материали. Абе няма значение.
admin
Site Admin

Шефе, а на моята тераса има такава дебела мазилка, че не пирон, ами и аз не знам какво ще влезе. Влиза като в масло. Лошо става, когато излезе... А за дюбелите няма какво да ми обясняваш, но още не съм стигнала дотам, да боравя с дрелката. Веднъж пробвах, всъщност, но мъжът ми и брат ми се усетиха, зарязаха там каквото зяпаха по телевизията и ми я взеха от ръцете. Чак се засрамиха и ми направиха закачалката, която ми беше много на зор. Ама тоя номер мина само веднъж.
Post Reply

Return to “Техники и материали”