ползвали ли сте...

Грижи за цветята - почви, семена, торене, препарати, поливане и инструменти
admin
Site Admin

ползвали ли сте... купих си днес от Бриколаж два тора.Единият го бях ползвала и имаше добър ефект - Флорлис,голямо жълто шише-7-7-7 ,но този път си взех и един специален за коренова система,че едното ми дърво на живота така се лашка в саксията си,че сметнах,че това ще му дойде добре:) Та въпросният тор е на Детрал Флора N9,p20545%,k20 15% Много ми стана интересно,че пише да не се използва по време на цъфтеж... някой ползвал ли го е??
admin
Site Admin

Re: ползвали ли сте... vodo-leika написа: Та въпросният тор е на Детрал Флора N9,p20545%,k20 15% Много ми стана интересно,че пише да не се използва по време на цъфтеж... Ей това не ми стана много ясно?
admin
Site Admin

Re: ползвали ли сте... Леля Петуния написа: vodo-leika написа: Та въпросният тор е на Детрал Флора N9,p20545%,k20 15% Много ми стана интересно,че пише да не се използва по време на цъфтеж... Ей това не ми стана много ясно? и аз на това се подзверих и нищо не разбрах
admin
Site Admin

това е съсдържанието на елементите,но не зная как да напиша по-надолу чисълцата
admin
Site Admin

Въобще не изписвай цифрите, които са долу след елементите (N9), а дай направо процентите: колко N, P и K?
Post Reply

Return to “Техники и материали”