странна почва!

Грижи за цветята - почви, семена, торене, препарати, поливане и инструменти
admin
Site Admin

И аз ги имам тези топчета в почвата - някаква холандска почва е наистина...
admin
Site Admin

И най-лошото е, че почти всичките растения си пресадих в тази почва... Мъни, изкрено се надявам да не си права...
admin
Site Admin

Ами и аз се надявам, че греша. Иначе ще е част от световния масонски заговор
admin
Site Admin

странна почва Днес митках по цветарските,докато не ме хванаха по бели гащи гостите В един склад-магазин ,където има рааааазни работи видях цял плик от тези топчета.Попитах какво е това и ми отговориха-гранули за аранжиране.Не вярвам да са ме излъгали!
admin
Site Admin

Ама те се пукат и от тях тече някаква слуз. Сигурна ли си, че е същото? Защото едва ли е толкова трайно, за да става за аранжировки...
admin
Site Admin

Имах лошо чувство за тях,за пръв път видях в почвата на стрелицията и колкото открих,махнах ги.Но пресаждах на терасата на полутъмно и може да съм пропуснала някое ravik,ти защо не ги почисти?
admin
Site Admin

И аз имах такива топчета в пръстта, но само на едно-две цветя. Като ги спукаш излиза някаква течност отвътре. Мислех, че са на един миризлив малък бръмбар (който бях мяркала около замиокулкуса). Но самите цветя си растяха без проблеми. Просто разровете из пръстта по-щателно и ги махнете. Не вярвам някой нарочно да ги слага, по-скоро са нацвъкани от някое животно според мен.
admin
Site Admin

Със сигурност не са от никакво животно!
admin
Site Admin

lunen_sun написа: ravik,ти защо не ги почисти? Ами махнах няколко, ама после ми хрумна, че може да не е от гадини, ами от някакъв вид тор и се правех, че не ги виждам.
admin
Site Admin

Имах такива в циганчето.То горкото хич не вървеше добре и като му разрових почвата ги видях.Сега съм го засадила в нова почва,но изглежда доста зле-май няма много шансове
Post Reply

Return to “Техники и материали”