странна почва!

Грижи за цветята - почви, семена, торене, препарати, поливане и инструменти
admin
Site Admin

същата,само че още плевелите явно не са поникнали lucky me
admin
Site Admin

Съмнявам се,че мястото на въпроса ми е тук,но не виждам смисъл да отварям специална тема.В почвата на новокупената ми стрелиция,между корените имаше странни жълти топчета: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1016072 Дали са яйца на някоя непозната за мен гад,или е нещо от самото растение?Имаха хруптяща обвивка и бяло течно съдържание,изчистих ги за всеки случай,но ако съм пропуснала някое,какво да очаквам?
admin
Site Admin

Преди години холандците масово ги слагаха по саксиите. Вероятно е тор или нещо подобно, но аз съм мнителна и мисля, че е нещо, което убива растението за около 6 месеца.... А мисля така, защото ми умряха огромен брой растения с такива топченца и нито едно без....
admin
Site Admin

Мдааа, вкъщи имаше някъде книжле за науката хиромантия. Ако го намеря "какоо, шаа ти гледам на рака, да знаш мноо убави рабути ш'ти кажа.. , мноу убави китки ща имаш и дълго ша ги гледаш" /да се прочете с ромски акцент/
admin
Site Admin

странна почва Ех,Дима ма спривари!Кат гледам каква малка ръка имааш!Сичкоту дет фащаш голямо ша зглежда! ...и това с цигански акцент ,ако обичате.ИЗВИНЕТЕ ,ама не можах да се въздържа!Димааа,подстрекатл сииии1
admin
Site Admin

Аууууу, Лунен сън, с таз малкото ръка, много мъже ща гонят, ма! Щом сичкото дет го фащаш гулямо ставало... Тц, тц, тц... Много жени ща калнат, да знайш!
admin
Site Admin

Брей,а бе много скрити таланти имало в този форум,бе!
admin
Site Admin

За ръката ясно само не разбрах топчетата какви са Мъни,пък аз си мислех да не са яйца от някой твой многокрак любимец...
admin
Site Admin

Аз преди около година намерих такива топчета в почвата на моята ливистона - открих ги обаче когато растението изсъхна поради неизвестни на мен причини и исках да му разгледам корените - бяха живи, но със същите топчета Lunen sun, може би ще е по-добре да ги махнеш от корените на растението (ей тъй за всеки случай) и
admin
Site Admin

Първо ми умря ливистона, после и други.... Казвам ви - това са бомби със закъснител.
Post Reply

Return to “Техники и материали”