Нашите кръстоски.

Всичко за амарилисите, хипеаструмите, кливиите и останалите видове от сем. Амарилисови (Amaryllidaceae)
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. Ооо и този искам.
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. По 7лв. ще ги дава. Сега ги даваше по 5лв, ама много прясно вкоренени ми се видяха и някой бяха поомърлушени и не ми се рискуваше за 2лв. да не могат да понесат пътуването. Сега бяха към 7-8см. Другия месец предполагам, че ще са около педя. На Флората каза, че ще ги пуска по 8лв., който иска, може и по-голяма на пролет да поръча на бургазлии. Ама я има, я не, така че колкото даде, ще взема, пък те няма да останат. Уф, много наспамихме темата, може модераторите да преместят постовете някъде в пазарските теми.
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. Ванила,аз искам .
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. Аз продължавам да искам, така че ме имай в предвид, моля
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. Оф, от два дни се чудя и не мога да се преборя със себе си - еми и аз искам .
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. vanila_varna написа: По 7лв. ще ги дава. Сега ги даваше по 5лв, ама много прясно вкоренени ми се видяха и някой бяха поомърлушени и не ми се рискуваше за 2лв. да не могат да понесат пътуването. Сега бяха към 7-8см. Другия месец предполагам, че ще са около педя. На Флората каза, че ще ги пуска по 8лв., който иска, може и по-голяма на пролет да поръча на бургазлии. Ама я има, я не, така че колкото даде, ще взема, пък те няма да останат. Уф, много наспамихме темата, може модераторите да преместят постовете някъде в пазарските теми. Определено искам , ти вземи каквото има то после ще ни кажеш , мисля че всички ще си намерят собственик -любител на цветя.
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. Ванила и за мен, ако може.
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. И за мен ако може
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. ravik написа: Оф, от два дни се чудя и не мога да се преборя със себе си - еми и аз искам . Аз се оказа, че имам такъв, така че съм пас.
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. Аз пък ще се сдобия с резник,така че Ванила и аз съм пас .
Post Reply

Return to “Амарилисови”