Нашите кръстоски.

Всичко за амарилисите, хипеаструмите, кливиите и останалите видове от сем. Амарилисови (Amaryllidaceae)
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. Супер,Vanila!Днес мислех да те питам до къде стигнаха пъпките,а то явно след няколко дни ще видиме какъв цвят ще са !! Браво!
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. Бавничко расте пъпката. Растението е много голямо вече за саксията си, оня ден го вдигнах, цялата паничка даже е пълна с корени. Явно трудно се изхранва, още повече, че са 2 броя в саксията. Поливам я 3 пъти на ден понякога. Ама не смея да го пипам сега, ще оставя така докато цъфнат поне 2 цвата, да го видя хубаво. Да знам защо съм му баяла толкова време
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. стискам всички възможни палци
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. Любител ,прекрасен цвят е .Ако няма други желаещи ,аз съм насреща. Дано не съм закъсняла
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. За сега се е обадил един желаещ за семенца, които още не са узрели. И двете кутийки са на растението, (благодаря за стискането на палци)като станат готови, ще пиша.
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. любител написа: За сега се е обадил един желаещ за семенца, които още не са узрели. И двете кутийки са на растението, (благодаря за стискането на палци)като станат готови, ще пиша. Може ли да нахалствам и да си поискам преди да са узрели?Кой знае дали после ще мога да се вредя за такъв семедаващ
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. За жалост на тия растения дето бях опрашила паднаха семенните кутиики .Толкова ме е яд. Ванила ,може ли да се съхранява прашец от хибискус в хладилник и колко дълго,че желаните от мен за кръстоски растения все се разминават,което ме ядосва малко .
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. evita написа: За жалост на тия растения дето бях опрашила паднаха семенните кутиики .Толкова ме е яд. Ванила ,може ли да се съхранява прашец от хибискус в хладилник и колко дълго,че желаните от мен за кръстоски растения все се разминават,което ме ядосва малко . това малко на инвитро ми бие
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. Вярно е Тити !Но нали трябва да се експериметнира. Ти съхранявала ли си прашец от хиби в хладилник?
admin
Site Admin

Re: Нашите кръстоски. evita написа: Вярно е Тити !Но нали трябва да се експериметнира. Ти съхранявала ли си прашец от хиби в хладилник? до там още не съм стигала, ама знае ли човек?
Post Reply

Return to “Амарилисови”