Коментари за снимките в подфорум Геснериеви.

Подфорум за любителите на глоксинии и сентполии
admin
Site Admin

Re: Стрептокарпуси и хирити (Chirita) Ами то за мен не останаха думи за хвалби... Страхотни са,Делфинче!
admin
Site Admin

Re: Стрептокарпуси и хирити (Chirita) Като знам колко трудно се вкореняват и бавно растят, не мога да не те поздравя с постигнатото. Разкошни са! Много ми хареса тъмно синьото/или лилаво/от осмата снимка. Не че другите не са хубави-всички са прекрасни!
admin
Site Admin

Re: Стрептокарпуси и хирити (Chirita) много благодаря за милите думи. честно казано не очаквах такива бурни " овации " поради липса на място доста си редуцирах цветята заради нови мании, но от стрептокарпусите не се отказвам. дори напротив temenuga, всички които синеят в действителност са лилавеещи, но така излизат на снимките.
admin
Site Admin

Re: Стрептокарпуси и хирити (Chirita) Делфин, направо онемях... Невероятна красота Много са нежни и обаятелни! Поздравления!
admin
Site Admin

Re: Коментари за снимките в подфорум Геснериеви. Делфин, страхотни са! Аз от скоро се запалих, но твоите снимки наляха масло в огъня.
admin
Site Admin

Re: Коментари за снимките в подфорум Геснериеви. Лелеееееееееееее Габи БРАВО Пожелавам си и аз да имам толкова
admin
Site Admin

Re: Коментари за снимките в подфорум Геснериеви. Делфи, наистина ЗАЩЕМЕТЯВАЩА колекция Де да можех да имам поне половината от тях За жалост в къщи нещо не им харесва и не цъфтят като при тебе... Видяла съм само едно цветче от 1 година
admin
Site Admin

Re: Коментари за снимките в подфорум Геснериеви. golden, красавица невероятна си показала !:heart
admin
Site Admin

Re: Коментари за снимките в подфорум Геснериеви. Голдън, може да цъфти рядко, но, като цъфне, е голяма красота.
admin
Site Admin

Re: Коментари за снимките в подфорум Геснериеви. tzani написа: golden, красавица невероятна си показала !:heart
Post Reply

Return to “Геснериеви”