Търся да си взема колерия

Подфорум за любителите на глоксинии и сентполии
admin
Site Admin

Търся да си взема колерия обичам тези цветя, но се оказа, че е доста трудно да се снабдя с тях. видях, че някои хора тук имат разноцветни растения и много се зарадвах. бих искала стръкче или две.. и макар че още не знам как да се отблагодаря за тях, ще се опитам да върна услугата.
admin
Site Admin

Re: Търся да си взема колерия Преди месец се сдобих с колерия - с червени цветове, с много пъпки за 3 лв. от сергия на пазара Д.Петков. По 1.50лв. бяха по-малките и без пъпки.
admin
Site Admin

Re: Търся да си взема колерия мерси, mixed! ще ида да видя...
admin
Site Admin

Re: Търся да си взема колерия Ако все още търсиш, бих могла да ти изпратя от моята
admin
Site Admin

Re: Търся да си взема колерия И аз имам натопена отдавна т.е. и аз мога да дам
admin
Site Admin

Re: Търся да си взема колерия ей, това ще е страхотно! мерси, Clivia i cvetolubka! може да е малко детинско... но толкова харесвам тези цветя, че ми се искаше да събера в една саксия няколко вида и да си ги гледам как цъфтят.. аз мога да дам ахименес и циганче (не тези с големите цветове, които се продават сега. то е с малки цветове, розови. не е толкова красиво, но мисля че се гледа доста по-лесно). от София съм.. и това може да е голямо затруднение, Clivia.. иначе търся.
admin
Site Admin

Re: Търся да си взема колерия Мога да ти дам колерия и съм от София.ако това улеснява нещата -пиши на лична
admin
Site Admin

Re: Търся да си взема колерия За мен не е проблем, въпреки че съм от Пловдив Ако решиш, прати ми на лични адреса си
admin
Site Admin

Re: Търся да си взема колерия Lucky,чакам ПЪЛЕН И ТОЧЕН адрес на лични.
admin
Site Admin

Re: Търся да си взема колерия добре ПП:мога да дам и червена китайска роза. една приятелка раздава клончета
Post Reply

Return to “Геснериеви”