Похвалих се, сега да се оплача

Всичко за амарилисите, хипеаструмите, кливиите и останалите видове от сем. Амарилисови (Amaryllidaceae)
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача Блу, съживи ли се нещо? При моите се получи този мор есента. Не ги прибрах, може би навреме и от комбинацията студен въздух и влажна почва за седмица си заминаха 5-6 хибита и 4 бугинвилеи. Интересното е, че докато бяха навън изглеждаха перфектно а след прибирането се скапаха.
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача За сега 8 броя твърдо са тръгнали, надявам се и другите да се оправят, корените им изглеждат горе-долу добре Моите също до последно изглеждаха съвсем нормално
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача Blue sky написа: За сега 8 броя твърдо са тръгнали, ... Това е доста добро начало ! Успех с останалите
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача Лелее как можа да пуснеш така снимка без предупреждение във форум за цветя Трябваше да обозначиш, че има опасно съдържание темата Много тъжно ми стана. Аз като знам на мен като ми загине едно цвете какво ми е та то цяла армия цветенца. Хубавото е, че си специалист и си се оправила в трудния момент. Успех и после да снимаш като пуснат пак листенца Ние сме с теб
admin
Site Admin

Re: Похвалих се, сега да се оплача да дам нов отчет за развитието на нещата онова същото от горната снимка с надеждата очевидно радикалното изрязване се отразява добре - ето на колко места е избил, където преди беше голо
admin
Site Admin

Re: Похвалих се, сега да се оплача Чудесно изглеждат!
admin
Site Admin

Re: Похвалих се, сега да се оплача Блу, я кажи повече за реанимацията на тези хибискуси-освен радикално рязане и умерено поливане, нещо друго прави ли?
admin
Site Admin

Re: Похвалих се, сега да се оплача не съвсем съвсем нищичко, ако не броим че на всяко минаване по стълбите заничам да видя дали не са тръгнали
admin
Site Admin

Re: Похвалих се, сега да се оплача Аааа, броим го, как да не го броим- това ще да е най-важната мярка. на всички да се оправят така.
admin
Site Admin

Re: Похвалих се, сега да се оплача благодаря
Post Reply

Return to “Амарилисови”