Похвалих се, сега да се оплача

Всичко за амарилисите, хипеаструмите, кливиите и останалите видове от сем. Амарилисови (Amaryllidaceae)
admin
Site Admin

Похвалих се, сега да се оплача за пръв път ми се случва такова нещо, дано никога повече да не го видя: наложи се да орежа всичко до основи: но все пак има надежда:
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача Блу, имаш ли обяснение за причините? да се оправят и наистина никога повече да не видиш такова нещо. П.С. При мен се случи същия масов мор на пасифлорите през есента, но беше още по-странно, защото не бяха на едно място.
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача Дано никога не видиш подобно нещо!
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача Блу, стискам палци да се възстановят ! Повече да нямаш подобни гледки, а само такива, като в съседната тема !
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача любител написа: Блу, стискам палци да се възстановят ! Повече да нямаш подобни гледки, а само такива, като в съседната тема !
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача Мориа, аз го отдавам на измръзване, защото цветята са в коридора. но странното е, че по време на студовете си бяха отлични, а така се спихнаха чак 10 дена след това.
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача Ама ти предполагам по-добре от мен знаеш, че повечето грешки в отглеждането не се проявяват веднага.
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача Такъв масов мор не бях виждала Ужас,не го пожелавам на никой. Блу,дано успеят да се възстановят хибитата
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача Blue sky, толкова съжалявам! Дано никога повече на никого да не се случва подобно нещо!
admin
Site Admin

Re: похвалих се, сега да се оплача Дано много бързо се оправят всичките и отново да се хвалиш със снимки от онези, които разтуптяват сърцата на всички ни
Post Reply

Return to “Амарилисови”