Моят балкон 2015

Похвалете се до къде сте стигнали с мечтите си!
admin
Site Admin

Re: Моят балкон 2015 С мноого зеленина и скоро много нацъфтял балкон ще твоят, не знам каква гледка се открива навън, но ако не е много приятна, балконът ти се превръща в нещо като тайната градина и може да се омагьосаш там без значение какво е навън!
admin
Site Admin

Re: Моят балкон 2015 Прекрасен балкон Proletno Cvete!
admin
Site Admin

Re: Моят балкон 2015 Много са ви хубави балконите. Вече нямам търпение и моя да придобие някакъв приличен райски вид в близките две седмици трябва да съм си избрала вече някакви мебели, купих и едни завеси за балкона, че изложението е запад и гледката е разкошна ама много пече. За сега е ужасно разхвърлян и на всичкото отгоре побелял от пръскането против мравки, но все пак ще се опитам да кача няколко снимки, за да покажа за какво става въпрос Още горкия на нищо не прилича, но съвсем скоро като си го накипря, като си го подредя..... вече дори усещам аромата на кафето което ще си пия сутрин на него
admin
Site Admin

Re: Моят балкон 2015 in4hi, прекрасен балкон Ще стане страхотен като го подредиш
admin
Site Admin

Re: Моят балкон 2015 Ауу,този балкон има страхотен потенциал! И гледката е чудесна! Успех и да снимате по нататък!
admin
Site Admin

Re: Моят балкон 2015 Каква гледка само ! В коя част на България е този комплекс - впечатлена съм
admin
Site Admin

Re: Моят балкон 2015 Намира се в Пловдив, и апартамента е избран заради гледката, на юг гледам Родопа планина, на запад един куп други планини, а на север се вижда Стара планина. А пък какви изгреви и залези се виждат имам вече стотици снимки на залези. Комплекса е на края на града и е някакъв рай, имаме си птички, които пеят, катерички, таралежчета... направо идилия. Още малко и двора ще се превърне в цветен оазис, ще направя снимки и ще ги кача в съответната тема.
admin
Site Admin

Re: Моят балкон 2015 in4hi написа: Намира се в Пловдив, и апартамента е избран заради гледката, на юг гледам Родопа планина Именно, много ми хареса зеленината- не , че и басейна е лош Днес , направих малко снимки и на моята Като гледам, бая китки съм насъбрала - Добре , че не се налага да прибирам всичко вътре -зимата Първото английско мушкато цъфна Розите също..
admin
Site Admin

Re: Моят балкон 2015 Ей, Късметче! Ще трябва да го прекръстиш на "моята градина" - просторно, приятно, кътче за отдих, толкова разнообразни цветенца, място има за всички!Направо балкон-мечта!
admin
Site Admin

Re: Моят балкон 2015 Направо си е градина,при това чудна
Post Reply

Return to “Снимки на вашите цветя!”