И такова чудо имало - лилав абутилон!

Всичко за амарилисите, хипеаструмите, кливиите и останалите видове от сем. Амарилисови (Amaryllidaceae)
admin
Site Admin

Имах такива семена http://home-and-garden.webshots.com/pho ... 8483evDjdc ама мисля, че не ми поникнаха. Това да не ви притеснява - аз не съм никак добра със семената. особено с по-ситните. Донесоха ми ги от Лондон, мисля, че не струват повече от 2 лири.
admin
Site Admin

И лилавият си има цена.http://www.exoticaseeds.ru/index.php/cPath/74_78
admin
Site Admin

Не искам да ви разочаровам , но голубой - означава син , не лилав подвежда ви самия цвят на снимката.В описанието на растението пише , че ако се тори със специален тор за сини хортензии , цвета става по интензивно син !Иначе цвета варира от светло до по-тъмно синьо .
admin
Site Admin

И синьо си бива! Не искате ли да си поръчваме... Аз много съм навитак...
admin
Site Admin

Ако искате семена от лилавия или друг абутилон, погледнете поръчка № 8 в Съобщения. В сайта има доста видове абутилони, а срокът на поръчката изтича. С молба новите заявки да са в съответната тема, и да са до 11 октомври, за да мога навреме да обобщя поръчката за Касторис.
admin
Site Admin

Re: И такова чудо имало - лилав абутилон! Някой има ли успех със семената на лилавия абутилон от поръчката? При мен кълняемостта беше 90%, но умираемостта след това също 90%!!! От две пакетчета със семена сега имам само едно, дето бере душа... Аз ли нещо не се справих!? Пък имам семена от БГ - по същия начин съм ги обгрижвала - ехе, летят... При вас как е положението? Ще видим ли на живо лилав абутилон!?
admin
Site Admin

Re: И такова чудо имало - лилав абутилон! И аз само дебна някой да си признае, че го има това чудо!
admin
Site Admin

Re: И такова чудо имало - лилав абутилон! Посях преди няколко дни. да поникнат...
admin
Site Admin

Re: И такова чудо имало - лилав абутилон! да поникнат всичките Откъде си вземате семената?
admin
Site Admin

Re: И такова чудо имало - лилав абутилон! От една поръчка есента, ама от кой сайт беше...
Post Reply

Return to “Амарилисови”