Историята на една Бугенвилеа

За цветята в нашите градини и балкони
admin
Site Admin

Е,ще почакам,ако до тогава не ми е паднала отнякъде
admin
Site Admin

не, че е нещо важно, но чак сега забелязах името на темата растението е БУГЕНВИЛИЯ (е, и като бугенвилЕа съм го срещала). предполагам, че е техническа грешка, но така някой може да се обърка и да не го намери с търсачка.
admin
Site Admin

kikabelata написа: не, че е нещо важно, но чак сега забелязах името на темата растението е БУГЕНВИЛИЯ (е, и като бугенвилЕа съм го срещала). предполагам, че е техническа грешка, но така някой може да се обърка и да не го намери с търсачка. Бугенвилея ( Bougainvillea ), Бугенвилия. Наименование лат. Bougainvillea написани в Гугъл и двата варианта изкарват купища линкове
admin
Site Admin

нали това казвам, а не както е заглавието бунгевелия
admin
Site Admin

kikabelata написа: нали това казвам, а не както е заглавието бунгевелия Вярно бе!
admin
Site Admin

Eеее,аз го написах!Вече ще ви пиша латинските найменования.Голям праз,като съм написала бугенвилия
admin
Site Admin

не си приписвай чужди заслуги, темата е пусната от лайза!
admin
Site Admin

Добре, де... Виновна съм и се поправих
admin
Site Admin

Ураааа,останала съм с впечатлението,че съм я пуснала аз!Щях да я напиша точно така.Споко Лайза и аз съм същата шматка.
admin
Site Admin

Бугенвилея - МНООООГО ПОЛЕЗНО четиво. Мързи ме да превеждам, спи ми се, превеждайте си сами, всички знаете руски http://toptropicals.com/html/tropics/ar ... llea_z.htm
Post Reply

Return to “Други градински и балконски цветя”