Място за отмора, раздумка и веселби...

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Калина,страхотно местенце,браво!Ако покажа снимките на мъжо,както си пада по битови кръчми(и не само той ),току виж се засилил към вас
admin
Site Admin

Извини ме, но аз имам против да пишеш така : erik_1001 написа: Nqmam ni6to protiv naistina hubavata mehana no ne mislq 4e temata e za gradini. А защо е в " Градини ', защото в една друга тема тук, стана дума и за къщата към градината. Пак там ме помолиха да пусна снимки.
admin
Site Admin

Калинке, не му обеснявай на Ерик, ами го засилвай да идва довечера на срещата. Аз ще му обясня
admin
Site Admin

al.yank написа: Калина,страхотно местенце,браво!Ако покажа снимките на мъжо,както си пада по битови кръчми(и не само той ),току виж се засилил към вас Заповядайте, заповядайте, ако не ви побера в механата всички, двора ще свърши работа и за форумска среща!
admin
Site Admin

Калинке, направо се пренесох в друго време и на друго място, докато разглеждах снимките ти. Размечтах се страхотно и това, дето си представях докато мислех как да направим нашата механа, го видях сега готово направено при тебе. Много, много ми хареса, ще ползвам албума ти за настолен учебник. Всичко ме впечатли яко, а в тоя китеник на земята ми останаха очите.
admin
Site Admin

Тити, благодаря за хубавите думи! Радвам се, че ще ти бъда в полза. Действувайте с размах и много дух и съм сигурна, че резултата ще е впечатляващ и топъл. А, козяка / и на мен ми е любим!/, го домъкнахме специално от Банско. Като го видяхме с мъжа ми и не можахме да се отлепим от лелята, която го продаваше. От там са и двете покривки, които паснаха точно на масите. И до сега не мога да им се нагледам, на снимките не се забелязват добре.
admin
Site Admin

Нямам насита и все се връщам да заничам из кюшетата на тая света обител. И все нещо съм пропуснала. Страхотен гредоред направо съм влюбена. Хареса ми идеята за тапицирането на столовете. Сачът старовремски ли е или наскоро купен и ползва ли се по предназначение. Щото като дойдем с Маргаритка...
admin
Site Admin

Кат дойдете с Маргаритка..., ще хапнете цър-пър и вкусотийки на сач! Имаме си и старовремски и нововремски... Гредореда е страхотен, да, само да знаеш колко ръце безири, лакове и т.н., глътна... А пъстрите чергички, свършиха добра работа за старите столове.
admin
Site Admin

Чак сега виждам темата, но мисля, че за хубави думи никога не е късно Поздравления, Калинке-малинке, наистина е страхотно
admin
Site Admin

Благодаря Йони-Бони!
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”