Място за отмора, раздумка и веселби...

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Място за отмора, раздумка и веселби... Ето обещаните снимки от механата. Чудих се, тук ли и е мястото на темата, но ако модераторите решат, че не за тук, моля да бъде преместена. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139839
admin
Site Admin

Хубава подредба. Много ми харесаха снимките и старото радио.
admin
Site Admin

Мале, мале... Нямам думи. Ей такова място си нямам аз и скоро не вярвам да си отимам. Поздравления, сигурно е чудесно в горещините да си седнеш там на хладничко (пък и през зимата на топличко).
admin
Site Admin

Поздравления и от мен.Механата Ви е страхотна.С кеф бих изпила един мавруд.
admin
Site Admin

Истински възрожденски дух! Браво!
admin
Site Admin

Много пушкала, много нещо! Трудно се минава с една кола на такива места.
admin
Site Admin

Малиииииииииииииииииий Маргаритке, ми чи то готово за гости. И покривките му и в пещта гледам нещо се джурка. Ко ша кайш? Браво на този сръчко и таз дет го ръчка. Дай боже всекиму. Много щастие, любов и веселби. Пък ний нали може да черпим идеи с пълни шепи.
admin
Site Admin

Благодаря на всички за хубавите думи! Да, много е приятно и за винце и ракийка с весели хора..., през лято и зиме. Хладните орУжия, бяха колекционерска страст на сина ми, та ги имаме в изобилие и тук и там. Много зареждащо ми действува тази механа, за това, както каза Vanimel- Дай Боже всекиму!
admin
Site Admin

Калина ... стана ми едно спокойно и прохладно. Такива места просто те приканват да се отпуснеш и да изкараш пълноценно цялото си време там !!!
admin
Site Admin

Чудесно местенце! Поздравления и много хубави мигове там!
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”