Градината през Юни

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

много ти е хубава градинката Нел
admin
Site Admin

благодаря, deddi и tintarella и нас ни се иска да сме постоянно там, не ни се прибира изобщо в София - разкошно е за почивка, прохладно и тихо
admin
Site Admin

Страхотно местенце си имате, Нел. И не само градината, също и къщата отвън и касивия зид и дървените оградки......Някога, като остарея и се пенсионирам ще си купим място покрай София и ще си го направим точно така.
admin
Site Admin

благодаря и на теб, Titi непрекъснато нещо доправяме по него, ти сама знаеш как е и винаги има нещо, което да се прави - но пък е приятно, когато виждаш красотата, която създаваш
admin
Site Admin

Мнооооооооооого хубаво, приятно от ден на ден все по-хубаво става. Всичко ми харесва много. И вке пак сводовете и кюшето с пещта са ми фаворит.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=145768&photo=18 На Тити пожелавам още сега да си има едно нейно си близко до София прекрасно кътче. Така ще гледаме две прекрасни титини градини. Браво градинарки
admin
Site Admin

Фото-градинарке Нел, много спокойно и красиво местенце! Оградата с арките и пещта и на мен ми харесаха много! А работата по такава къща и градина, няма край. Но точно това ни прави още по привързани към тези места, които ни доставят удоволствие, радост и спокойствие!
admin
Site Admin

Нел,имаш и от мен поздравления за тази красива градина! Личи си ,че хора с много желание са я правили.Удовлетворението от направеното,нека ви вдъхновява и за в бъдеще!
admin
Site Admin

Нел, толкова свежо и спокойно, прекрасно е!!!
admin
Site Admin

Нови снимки от градината през юни. Ако задържи така времето сигурно в темата градината през август няма да има какво да показвам http://www.snimka.bg/album.php?album_id=142191&photo=54 от от тук нататък са новите
admin
Site Admin

Кондаревчето както винаги води хорото. Нале знаете, че съм влюбена в нейните кошници. Браво! Дано Господ се смили и поживи цветенцата ни. И пак да припомна, колеги, слагайте по един надпис под снимките, как иначе да си поиска човек. Дай, Боже, дъжд и фотоапарати на тези, които нямат, пък на онези, дето са ги забравили им подшушвай да си ги носят другия път.
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”