Градината през Юни

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

DOBI написа: снимките са от тук на татък http://www.snimka.bg/album.php?album_id ... 1&photo=57 Доби, Прекрасна ти е градината... Видях че почвата е покрита с борови кори, това съм го виждала и на други места. Защо се прави - освен че е по-красиво против плевели ли? Моля за съвет. А тук в София може ли да се намерят такива борови кори някой да знае?
admin
Site Admin

Освен естетиката се прави и против плевели а и да задържа влагата.Тук ги предлагат в четири различни размера,а за това дали ги има в България-ами мисля че би трябвало,особено в Бриколаж,който е френска верига
admin
Site Admin

Кондаревчето, както винаги е на висота и пълни очите и душите с красота. Страхотно местенце. Маргаритке, пък навесчето както гледам е почти готово за гости.
admin
Site Admin

кондарева много хубава градинка и далиите много ми харесаха ако си посея ще трябва ли да ги вадя зимата ??
admin
Site Admin

tintarella написа: ако си посея ще трябва ли да ги вадя зимата ?? Да, вадят се. Грудките се съхраняват, по-същия начин, както и луковиците.
admin
Site Admin

Ванимелче и без баданарката пак ще имаш обещаното Тинти, вадят се всяка есен грудките на далиите. Аз ги събирам в книжни торби или пликове и напролет ги садя отново.
admin
Site Admin

Аз изобщо не знаех че имам далии в градината и даже като почнаха да никнат реих че е бурен и се опитах да ги оскубя;ама добре че една приятелка каза че е далия и сега е огромна и красива.Май ше трябва щом казвате да покопая есента
admin
Site Admin

Снимките, които направих в неделя: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=139867&photo=21 Мисля, че вече започна да има наченки на цветен облик. Някои от далиите имаха пъпки и много се надявам скоро да ни зарадват, слънчогледите също, космоса...
admin
Site Admin

Калина-малина написа: Мисля, че вече започна да има наченки на цветен облик. Някои от далиите имаха пъпки и много се надявам скоро да ни зарадват, слънчогледите също, космоса... Има, има и още ще има Само не забравяй фотоапарата всяка седмица. Искаме да ни радваш с още красоти! Хорааа, ние градинари ли сме или фотографи? Не знам за вас, ама първата ми работа е да пъхна апарата в чантите за село. Бре докъде се докарахме - фото-градинари станахме
admin
Site Admin

Страхотно изглежда градината ти Калина-Малина.Поздравления! Кой се грижи за нея през седмицата?
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”