Градината през май

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Току що се регистрирах, но нямам търпение да ви покажа моята градинка през май http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134783
admin
Site Admin

Много се радвам. Още един градинар. Добре дошъл и на добър час. Много хубава градинка и просторна. Пък колко разсади...Браво. Какво е това жълтоцъфтящо високо (до маргаритата).
admin
Site Admin

Здравей и добре дошла прекрасна градинка - грижи се за нея
admin
Site Admin

Добре дошла! Много хубава градинка! И японската дюла и лудите ти невени и опитното поленце...Все такива красоти да ни показваш!
admin
Site Admin

vanimel написа: Много се радвам. Още един градинар. Добре дошъл и на добър час. Много хубава градинка и просторна. Пък колко разсади...Браво. Какво е това жълтоцъфтящо високо (до маргаритата). Мерси, мерси за топлото посрещане vanimel, ако става въпрос за това http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=2914265 нямам представа какво е, ако някой знае да помага. Високо е 25-30 см., цъфти непрекъснато, дори и през зимата, саморазсажда се само, около него в диаметър половин метър има много нови прораснали. Не мирише, мистерия .
admin
Site Admin

Добре дошла asa. Твоята градинка ми ухае на диви карамфили и ми напомни за детство.
admin
Site Admin

Аса, беше удоволствие да разгледам градинката ти , окъпана от дъжда
admin
Site Admin

Къде е Маргаритка, да я туря тая хубава градина в списъка. Видяхте ли и чешма има. И много мерак. Да бъде!
admin
Site Admin

asa написа: Току що се регистрирах, но нямам търпение да ви покажа моята градинка през май Добре дошла и от мен. Градинката е чудесна, просторна, зелена, красива
admin
Site Admin

vanimel написа: Къде е Маргаритка, да я туря тая хубава градина в списъка. Видяхте ли и чешма има. И много мерак. Да бъде! Маргаритка вече четвърта градинка пропуска, защото като влезна в Снимка.бг ме изхвърля от експлорера. Като се оправя ще ви подпукам по списък!
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”