Градината през май

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Благодаря за хубавите думи, Vanimel това е вайгела - храст е, изключително студеноустойчив, расте бързо и както виждаш цъфти прекрасно и аз много си го харесвам
admin
Site Admin

Аз на работа в дворчето имам такъв http://good-times.webshots.com/photo/22 ... 8058KmLWKY ако твоят е различен цвят ще резнеш ли малко да си завъдя? Наистина строхотно великолепие.
admin
Site Admin

с удоволствие може да разменим, моят е по-скоро лилав, а този при теб е много нежно светло розово само нека прецъфти, за да е сигурно, че ще има резултат
admin
Site Admin

В моята книга пише като прецъфти да се скъсят клонките, а резници се залагат в сандъче през есента, кавото и да значи това. Някой ако има опит да помага, моля, че много му се точа на това храстче. Пък като заложим резници, нали знаете какво следва, ако залагането е успешно.
admin
Site Admin

за резниците със сигурност на есен а иначе след прецъфтяване досега - около 4 години - никога не съм скъсявала клончета, само почиствам прецъфтелите след като прецъфтят самите клончета избиват много разклонения
admin
Site Admin

Titi написа: Кондарева, превръщате къщата и градината в невероятно уютно място, направо му се приисква на човек да попадне там. Много е интересно да се проследи хронологията по снимките, поздравления на всички, вложили труда си. Благодаря Тити, благодаря на всички останали също. Заповядайте когато искате на гости, винаги сте добре дошли.
admin
Site Admin

nel написа: ето още малко нови снимки и от мен вече всичко започва да цъфти http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134873&photo=38 Нел, страхотно е, напредъкът е изумителен, поздравления и много, много радостни мигове в прекрасната градина.
admin
Site Admin

Нел, Ванимел, искам и аз от тези храстчета и от двете ако може:-) Невероятно красиви са. Моля, моля, моля ... и за мен ако може клончета.
admin
Site Admin

Благодаря, Kondareva а за храстчетата - ще се пробвам с няколко резника щом прецъфти ако някои може да даде съвет по въпроса - ще съм благодарна да се похваля - вчера си взех страхотна градинска азалия, около 1.20 е висока някой да има идея дали има по-специални изисквания за отглеждане
admin
Site Admin

kondareva написа: Нел, Ванимел, искам и аз от тези храстчета и от двете ако може:-) Невероятно красиви са. Моля, моля, моля ... и за мен ако може клончета. То се знай. Наесен пълним сандъците с резници и стискаме палци. Турям те първа в списъка Ама като гледам как Нел се пъне да ме изпревари ще взема и аз да пробвам юнски резници. То кат го гледам и бездруго има нужда от подкастряне
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”