Градината през май

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Градината през май Скъпи съфорумци, предлагам ви в тази тема да пускаме снимки от нашите градини през различните месеци на годината. Така ще можем да се радваме заедно на цъфналите цветенца, да следим развитието и промяната в градинките ни, кой каква нова идея е реализирал или резултатите от вече реализираните такива. Ето моите нови снимки от градината през месец май. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133220&photo=26 Надявам се да ви хареса идеята.
admin
Site Admin

:) прекрасна градина с много интересни съдове и предмети радвам се, че розите ти вече са цъфнали - при мен е по-студено, защото е по-високо - така че моята майска градинка засега е само в зеленина, но скоро се надявам всичко да нацъфти
admin
Site Admin

Браво Кондарева!Прекрасна е.
admin
Site Admin

Хареса ми градинката на Кондарева. Гледам тече ремонт и ще става все по-красива... Желая ти успех с градинката, Кондарева!
admin
Site Admin

Страхотна ти е "селската къщичка", а двора въпреки ремонтните дейности ме кара да мечтая! Браво личи си, че много си се постарала!
admin
Site Admin

Много труд и много вкус, браво
admin
Site Admin

Кондарева, градинката ти става все по-хубава! Идеята за темата много ми харесва и се надявам, че честичко ще пускаш снимки да се радваме с теб!
admin
Site Admin

Благодаря ви на всички от сърце. Темата сигурно ще стане още по-интересна ако пуснете снимки и от вашите градини през месец май. А ремонтите, те май нямат край. Още има толкова много да се работи ... Хайде съформуци-градинари, не ме оставяйте сама през месец май имате такива прекрасни градини, споделете красотата.
admin
Site Admin

Прекрасна, типично българска, което много ми хареса. Много скоро ще видите и моята.
admin
Site Admin

krass написа: Прекрасна, типично българска, което много ми хареса. Много скоро ще видите и моята. Имаш само една седмица - да не стане "Градината през юни" Кондарева,
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”