Китки за вила?

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

На моята вила условията са сходни-един път седмично поливане и песъчлива почва-пробвай с тагетеси и космоси-най-лесно и безпроблемно е , а и евтино виж идеи за още цветя тук http://snimka.bg/album.php?album_id=105326
admin
Site Admin

Кълдъръмчетата обичат силно слънце и песъклива почва.
admin
Site Admin

Clivia написа: На моята вила условията са сходни-един път седмично поливане и песъчлива почва-пробвай с тагетеси и космоси-най-лесно и безпроблемно е , а и евтино виж идеи за още цветя тук http://snimka.bg/album.php?album_id=105326 Благодаря ти, но твоята вила е на светлинни години от нашата При нас основният растителен вид е бурен Но за космосите ми даде много добра идея. Хем евтинко, хем само расте.
admin
Site Admin

IONbonbon написа: Кълдъръмчетата обичат силно слънце и песъклива почва. Пробвахме миналата година с калдъръмчета, но не знам защо нещо не поникнаха.
admin
Site Admin

Космосите издържат на засушаване,освен това напролет изникват много техни бебета и сега уикенда разсаждах стотици такива в бордюрите, така че е супер за вила. Същото е и с тагетеса.
admin
Site Admin

Ами много хора се оплакват от тях, но лично аз нямах този проблем. Миналата година си взех възможно най-евтините семена за калдъръмчета от Стрелиция - около 60ст. бяха, поникнаха и цъфтяха цяла и сега пак са поникнали
admin
Site Admin

IONbonbon написа: Ами много хора се оплакват от тях, но лично аз нямах този проблем. Миналата година си взех възможно най-евтините семена за калдъръмчета от Стрелиция - около 60ст. бяха, поникнаха и цъфтяха цяла и сега пак са поникнали Може и калдъръмчета може да боцнем. За 60 стотинки - колко му е...
admin
Site Admin

Невенът става ли?
admin
Site Admin

Satori написа: Невенът става ли? става разбира се
admin
Site Admin

Благодаря на всички. Засадихме космоси. Да видим сега дали ще поникнат.
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”