Облагородяване на балкон: Как решихте проблема?

За цветята в нашите градини и балкони
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Почти всичко ми е на открития балкон, вкл. и неукрепналите разсади , но вътре нямам никакво място.
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? petuncho написа: Аз изнесох сакъзките, соланума, палмите, плумбагото на 09 март. На 1 април изнесох бугинвелията...На 15-20 април ще изнеса китайските рози.... Да, но не трябва да се сравняваш със дтудената софийска пролет. Аз утре ще изнасям сакъзите и обичките. А други красоти в сандъчета - по-късно. Ще купувам разсад към края на месеца.
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Всичко е навън и при мен:разсадите,сакъзите,китайската роза и палмите
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? В събота изнесох сакъзите и мушкатото, кампанулата, мини-розите и стайната ела. Купих си петунии, мимулус и цъфтяща бегония (елатиор). С изключение на бегонията, оставих всичко на балкона и през нощта. Нещо нямам нерви да внасям и изнасям.
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Мда, и при мен вече ВСИЧКО е на терасата.И сега има място колкото щеш вътре,от което най-доволна е малката.Играе мач на воля
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Svetlana написа: В събота изнесох сакъзите и мушкатото, кампанулата, мини-розите и стайната ела. Купих си петунии, мимулус и цъфтяща бегония (елатиор). С изключение на бегонията, оставих всичко на балкона и през нощта. Нещо нямам нерви да внасям и изнасям. Аз още в петък я свърших тази работа и за сега няма проблеми Видях, че имаш стайна ела, аз имам от 3 г и много добре се развива, не съм я местила, а нещо започнаха да съхнат долните клони, откакво ли е това?
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Към Момина сълза, как оцелява това "дърво на парите" (моля да ме извинят всички за това наименование), моето след като цъфна така и няма и месец и запомчна само да се кърши и да съхне?
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Аихризона(дървото на парите) след като прецъфти умира,вече го знам със сигурност, за това преди да цъфнат всички клонки си захващам ново.Иначе като цъфне е разкошно,иначе и то вече е на балкона
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? momina sylza написа: Аихризона(дървото на парите) след като прецъфти умира,вече го знам със сигурност, за това преди да цъфнат всички клонки си захващам ново.Иначе като цъфне е разкошно,иначе и то вече е на балкона Имах такива подозрения, но сега вече съм сигурна, благодаря
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Marri_ написа: Видях, че имаш стайна ела, аз имам от 3 г и много добре се развива, не съм я местила, а нещо започнаха да съхнат долните клони, откакво ли е това? При мен тази зима също засъхнаха две-три малки клончета. Но, аз я държах на много топло и в малка саксия. Пресадих я и я преместих в студена стая, а сега на балкона. Летуването на открито миналата година и се отрази много добре.
Post Reply

Return to “Други градински и балконски цветя”