Облагородяване на балкон: Как решихте проблема?

За цветята в нашите градини и балкони
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Много хубаво ти се е получило Такова местенце колко кафе изпива..
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Чудесно е станало! Да ти е живо и здраво и все така сладко и двукракото цветенце
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Габи, цялата тераска е станала мн уютна Да те радва постоянно и да не ти създава проблеми
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Ето вижте нашият балкон: http://forum.flowersnet.info/cpg1414/th ... p?album=95
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? WIKI написа: Ето вижте нашият балкон: http://forum.flowersnet.info/cpg1414/th ... p?album=95 Вики, балкона ти е прекрасен, поздравления! При теб за първи път виждам една стара моя мечта - масичка от стара шевна машина. За съжаление още не съм успяла да се намеря такава, но все някога, от някъде...
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? WIKI написа: Ето вижте нашият балкон: http://forum.flowersnet.info/cpg1414/th ... p?album=95 Чудесно измислено и изълнено
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Въшебен е!
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Хайде малко да побутна темичката Я всеки да си каже докъде я докара тая пролет с изнасянето на цветята.Кой ги е изкарал навън,кой не е.............. Аз още се чудя Днес поразчистих и изкарах няколко китки на слънце,но сякаш ме е страх да ги оставя за през ноща.
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? Аз изнесох сакъзките, соланума, палмите, плумбагото на 09 март. На 1 април изнесох бугинвелията...На 15-20 април ще изнеса китайските рози....
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? gabi_atanasova написа: Хайде малко да побутна темичката Я всеки да си каже докъде я докара тая пролет с изнасянето на цветята.Кой ги е изкарал навън,кой не е.............. Аз още се чудя Днес поразчистих и изкарах няколко китки на слънце,но сякаш ме е страх да ги оставя за през ноща. Аз съм планирала разчистването за утре. И после ще почна досадното примък сутрин - отмък вечер .... до края на месеца. Днес мисля да обиколя цветарниците да си купя малко разсади за балконски цветя, че тая година нямах време за собствен разсад. Утре ще изнеса сакъзите, мушкатата и кампанулата. Също стайната ела и розите. Бегониите, циганчетата, финиковата палма, банана и нолината - по-късно.
Post Reply

Return to “Други градински и балконски цветя”