Облагородяване на балкон: Как решихте проблема?

За цветята в нашите градини и балкони
admin
Site Admin

Страхотна!!!
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? snezhito написа: Здравейте, Някой случайно да е виждал някъде да се продава такава пейка като на картинката долу? Мерси! Мисля, че в Метро съм ги виждала или в Емир Едва ли е същата, но идеята е такава. Скъпи са - не е ли по-лесно да си я поръчаш при дърводелец?
admin
Site Admin

В никакъв случай няма да си взема пластмасови столчета и маса,затова искам от ракита (плетени).Знаете ли от къде мога да си намеря на по-тънко?
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? vanila_varna написа: snezhito написа: Здравейте, Някой случайно да е виждал някъде да се продава такава пейка като на картинката долу? Мерси! Мисля, че в Метро съм ги виждала или в Емир Едва ли е същата, но идеята е такава. Скъпи са - не е ли по-лесно да си я поръчаш при дърводелец? Ох, няма. Според мен е хипер практично решение за балкон. А Емир какво е и къде се намира? За дърводелеца - още не ми е чак толкова спешно - но е вариант. Някаква дама във форума на БГ мама ми предлагаше за изработване на същата пейка цени от 1000 лева от дъб и 700 лв - от чам!!!!! И аз малко се позапрях.
admin
Site Admin

siesta_del_sol написа: В никакъв случай няма да си взема пластмасови столчета и маса,затова искам от ракита (плетени).Знаете ли от къде мога да си намеря на по-тънко? аз си купих евтини мебели от ракита от Плевенския затвор. Затворниците ги плетат и затвора ги продава. Излязоха и много издръжливи, и качествени. В Белене в затвора също ги плетат. Може и в Софийския да има, или някъде около София.
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? snezhito написа: Някаква дама във форума на БГ мама ми предлагаше за изработване на същата пейка цени от 1000 лева от дъб и 700 лв - от чам!!!!! И аз малко се позапрях. Как 1000лв бе!? то в това какъвто и материал да има не струва повече от 50лв и за труд още 100сложи...
admin
Site Admin

Re: Облагородяване на балкон: Как решихте проблема? sand wedge написа: snezhito написа: Някаква дама във форума на БГ мама ми предлагаше за изработване на същата пейка цени от 1000 лева от дъб и 700 лв - от чам!!!!! И аз малко се позапрях. Как 1000лв бе!? то в това какъвто и материал да има не струва повече от 50лв и за труд още 100сложи... Тая беше някаква луда фенка. Естествено, че няма да дам толкова за пейка.
admin
Site Admin

Видях нещо чудновато на един балкон - беше опъната отпред рибарска мрежа (от тавана до перилата), почти невидима беше, та доста обикалях, докато схвана що е то; предполагам, че по нея ще се вие нещо и ми се стори интересна идея - хем почти не се вижда като е гола, хем ще стане чудесна зелена завеса с някой клематис, лозичка и каквото ви хрумне.
admin
Site Admin

Чернокоса написа: Видях нещо чудновато на един балкон - беше опъната отпред рибарска мрежа (от тавана до перилата), почти невидима беше, та доста обикалях, докато схвана що е то; предполагам, че по нея ще се вие нещо и ми се стори интересна идея - хем почти не се вижда като е гола, хем ще стане чудесна зелена завеса с някой клематис, лозичка и каквото ви хрумне. Аз вчера опънах за клематиса, пасифлората и глориозата мрежа, но за краставици
admin
Site Admin

лайза написа: Чернокоса написа: Видях нещо чудновато на един балкон - беше опъната отпред рибарска мрежа (от тавана до перилата), почти невидима беше, та доста обикалях, докато схвана що е то; предполагам, че по нея ще се вие нещо и ми се стори интересна идея - хем почти не се вижда като е гола, хем ще стане чудесна зелена завеса с някой клематис, лозичка и каквото ви хрумне. Аз вчера опънах за клематиса, пасифлората и глориозата мрежа, но за краставици Прелест! А от къде я взимаш мрежата?
Post Reply

Return to “Други градински и балконски цветя”