Нови придобивки!!! 2015

Похвалете се до къде сте стигнали с мечтите си!
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Честито Кика! На това му се вика "сродни души"! Ама все пак давай и някоя и друга снимка де, сега с тоя бамбук ми се възбуди любопиството! и по- често я посещавай тази тема, защото със сигурност имаш какво да показваш!
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Еха, Кика! Вие не сте си спретнали само подаръци,а направо празник! Само като чета и аз се ентусязирам направо... Да са ви честити на всички подаръците. Аз имам резници подарък от съфорумка и съм на седмото небе... днес направо летя от кеф
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 У, то че високо станало, ама какво се учудвам, като четох, че расте направо със скоростта на светлината! Наистина стъблата са черни и си има доста листенца! Да е жив и здрав!
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Въпреки проклетите акари и мана, въпреки заричанията, че повече с рози няма да се занимавам, като се изправя през тях, и просто безславно капитулирам... много красива жълто-розова кукла, обожавам такава цветова комбинация оранжево-розова, от Баумакс, не може да излезе добре цветът тук, но е много приятен В Баумакс Варна има прекрасни минирози по 5 лв., останали от заредените за 8 март, но има доста - главно розови, цикламени, червени.
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Вчера ходих до оранжериите в Овощарския да купя едно цвете за колега и съвсем случайно зърнах клематисите. Еми взех си един Маргарит Хънт. Не че знам как се реже, но ми хареса на картинката. За рязането ще чета. Иначе вътре се порадвах на цветенцата: калатеите, високи около 80 см, направо ми взеха акъла.
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Ето това ми е от Флората:
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Боряна, ауууууууууууууууууу то прекрасно.Как се казва? Да са ви честити! Да ви радват с много цвят
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Борянче,да са ти честити! Много са свежарски,а за жълтуркото нямам думи
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 stasi85 написа: Боряна, ауууууууууууууууууу то прекрасно.Как се казва? Дипладения
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Боряна ,честити да са ти ! Прелестни ! Успех с тези капризни принцеси !
Post Reply

Return to “Снимки на вашите цветя!”