проблем тревна смеска

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

проблем тревна смеска здравейте,искам да ви попитам защо още не е покълнала моята трева посадих я на 16 март .Фрезовах мястото минах с търмък хвърлих семето и зарових с търмък после валирах и полях, но забелязах че тук там има семена отгоре/това дали е проблем/.От тогава всеки ден вали.Можете ли да ми кажете дли не съм объркал нещо.Благодаря
admin
Site Admin

Re: проблем тревна смеска jordan7712 написа: здравейте,искам да ви попитам защо още не е покълнала моята трева посадих я на 16 март .Фрезовах мястото минах с търмък хвърлих семето и зарових с търмък после валирах и полях, но забелязах че тук там има семена отгоре/това дали е проблем/.От тогава всеки ден вали.Можете ли да ми кажете дли не съм объркал нещо.Благодаря от 16 март до днес времето беше необичайно студено. Според мен това е причината да не са поникнали още семената. Знам, че сега като се затопли ще се покажат, просто трябва да имаш повече търпение. А какво е "търмък"?
admin
Site Admin

търмък е гребло за събиране на трева като гребен.Благодаря за отговора
admin
Site Admin

Спокойно. И аз мойте ги чаках сигурно месец, и наистина като се позатоплиха дните сега веднага изби. Имай търпение!
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”