Нови придобивки!!! 2015

Похвалете се до къде сте стигнали с мечтите си!
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Прекрасна ти е дипладенията :):)
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Стаси, те мисля, че са две растения, червена и жълта Да са ти честити,Боряна, много ги харесвам. След като им свикнеш, и като минат първата зима не са вече проблемни, цъфтят дълго и почти цяло лято.Така ще можеш да си направиш свод от жълти и червени и да оплиташ двата вида. Червенорозка и жълтобузка . И на мен ми предлагаха така бяла и червена да си купя, да ги оплета заедно.
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Благодаря ви много! Да, две растения са, то е очевидно. Цвете, от известно време се каня да те питам, ти учителка ли си? Няма да си правя сводове. От опит съм се убедила, че такова съвместно отглеждане на растения не се получава за дълго. Но за сега ще ги оставя заедно, докато реша как да ги разделя, защото явно са с оплетени корени.
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Хубаво де видях,че са две.... просто жълтото ме фокусира повече...
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Подарък Тити,
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Arimobul много красивооооо Аз явно трябва да се приспособя към тези прекрасни и наситени цветове... все пак е ПРОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТТТТ :*
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Пролетта дойде,Стаси!Трябва да ни е много,много цветно Благодаря за ирисите,и аз много си ги харесвам
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Търсих с думата "бръшлян" и попаднах тук. Виждам, Дансиела се е сдобила със същия бръшлян по същото време, както и аз - февруари. Дансиела написа: Прекрасен е и не съм го намирала никъде другаде, освен в Ботаническата на БАН. Един ми измръзна преди години при едни незапомнени студове, та сега си взех пак. Обаче, нещо не ще да върви. Листата му си стоят добре, свежи, но нови - йок. Идеи?
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Ния,те са прекрасни Много ми харесва как си ги наредила ммм има си зеленко,има си цветничко.
admin
Site Admin

Re: Нови придобивки!!! 2015 Наистина красив перваз. Спатифилумът предполагам, скоро е преместен там, той не си пада много по ниските температури, а вечер все още е доста хладно.
Post Reply

Return to “Снимки на вашите цветя!”