Декоративна оградка за прозорец-идеи?

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Вчера бях в Бриколаж, Алати , Маркита и прочие и никъде няма на размерване. Страшно се ядосах на съседката-оказа се ,че мъжа й го е огъвал и заварявал сам, а тя такива да ми ги разправя.... Като ми остане време ще ви пусна 1-2 идеи, включително и нейната оградка
admin
Site Admin

Clivia написа: Вчера бях в Бриколаж, Алати , Маркита и прочие и никъде няма на размерване. Страшно се ядосах на съседката-оказа се ,че мъжа й го е огъвал и заварявал сам, а тя такива да ми ги разправя.... Като ми остане време ще ви пусна 1-2 идеи, включително и нейната оградка Мда, няма оградки... Аз ще действам по идеята си с бамбука май май
admin
Site Admin

Не бързай , ще ти покажа една страхотна от пръти за кърпи за баня-стилна, здрава и красива. Точно на джумаята е , на една колежка на мъжа ми .
admin
Site Admin

Добре, ще изчакам да я видя
admin
Site Admin

Това сътвори моя съпруг със помоща на арматурни железа ,ъглошлайф и електрожен. На мен се падна честа да я боядисам и да помогна в монтирането което стана с помоща на метални дюбели.Изглежда добре и е доста здрава -пробвах я
admin
Site Admin

Ванина, имаш си много стилна оградка- поздравления за нея и ... за цветята зад нея
admin
Site Admin

Clivia написа: Ванина, имаш си много стилна оградка- поздравления за нея и ... за цветята зад нея Супер е и цветята също! Аз и в Алати и Практикер търсих готови оградки, но няма
admin
Site Admin

Ако трябва да се занимавам и с цветя по первазите на прозорците наистина ще отида на преглед на 4-ти километър.
admin
Site Admin

Не се заричай, защото те познаваме.
admin
Site Admin

В Стара Загора в магазина-"Багира" продават желязни елементи наподобяващи ковано желязо различни големини елементите се продават отделно така че можеш да си купиш колкото ти трябват на една моя позната мъжът с тези елементи направи прекрасна оградка на прозореца -свързани са чрез заваряне
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”