Декоративна оградка за прозорец-идеи?

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

galia_sn написа: Аз ходих до Бриколаж, но имаше само пластмасови оградки в пакет по 5 броя, някак си не се впечатлих от тях и стигнах до идеята за нещо сковано от бамбукови пръчки, но не е окончателна идея... Ай, ай , и аз смятах да ходя и да си купувам и сега какво ... излиза , че няма ??? Галя , сигурна ли си? Пак ще питам съседката-тяхната е много прилична и със сигурност не е пластмасова.
admin
Site Admin

Ами освен да не съм търсила на правилното място В неделя трябва да ходя да си взема гоблена от там (слагат му рамка) и ще попитам направо дали имат някакви други оградки освен тези пластмасовите
admin
Site Admin

Ето , ти не си питала , нали? Сега се сетих , че май са били на размерване-питай и пиши , за да знаем.
admin
Site Admin

Ще питам и ще докладвам
admin
Site Admin

Аз питах в сектор "Градина". Предложиха ми само пластмасовите, които са меки и не стават и видях бамбуковите. За други не бяха чували, но щом се оразмеряват...сега се замислям, да не би да са на сектора, дето извършват разни услуги: режат, разкрояват? Щом е на метър, кой ще го отреже, нали те?
admin
Site Admin

evgenia написа: Аз питах в сектор "Градина". Предложиха ми само пластмасовите, които са меки и не стават и видях бамбуковите. За други не бяха чували, но щом се оразмеряват...сега се замислям, да не би да са на сектора, дето извършват разни услуги: режат, разкрояват? Щом е на метър, кой ще го отреже, нали те? Явно са там. Съседите първо са мерили колко да им отрежат.
admin
Site Admin

Ясно. Още утре ще се метна да видя.
admin
Site Admin

evgenia написа: Ясно. Още утре ще се метна да видя. И аз ще ходя в неделя, но ако отидеш утре, моля те, пиши дали има и какво има
admin
Site Admin

Не можах да отида вчера, уф...
admin
Site Admin

evgenia написа: Не можах да отида вчера, уф... Аз като отида в недля, после ще пиша
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”