оленадър - от къде?

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

hrisi написа: Виждала съм при бабите на женския пазар - различни цветове, но още е рано да ги изкарват. Ще намина да ги разпитам
admin
Site Admin

олеандър - от къде? Привет Elle! Днес прочетох, че търсиш олеандър. Аз гледам такива. Имам розов, бял и банан. Едни от тях са кичести, други с прости цветчета. Много големи са, така че, мога да ти дам, но наистина сега е рано. Ако имаш търпение, мога да окореня клончета в самата саксия и да ти пратя готови. За жалост нямам тъмно червен. През септември си донесох от Италия цял букет, но нито едно клонче не се окорени. Ако някой има и може да ми предложи срещу размяна, ще се радвам. Трябва да ти кажа, че на обяд ти писах от офиса си, но имаше някакъв технически проблем и писмото ми не бе излратено. Сега пиша от вкъщи - ако нещо се дублират писанията ми-причината не е в мен. Аз само имам желание да помогна.
admin
Site Admin

Re: олеандър - от къде? temenuga написа: ... temenuga, трогната съм от предложението, ще ти бъда много благодарна, наистина! Ти от къде си?
admin
Site Admin

олеандър - от къде Elle, ще ми е драго да те зарадвам. Ти само ми напиши адреса си. Ще имаш олеандър-дишай спокойно! Някой друг иска ли?
admin
Site Admin

Аз, аз Имам едно олеандърче с неясен цвят. За бананов бленувам! По възможност вкоренен
admin
Site Admin

мъни написа: Аз, аз Имам едно олеандърче с неясен цвят. За бананов бленувам! По възможност вкоренен А с вграден влагомер не искаш ли да е?
admin
Site Admin

temenuga, писах ти на лични.
admin
Site Admin

Satori написа: мъни написа: Аз, аз Имам едно олеандърче с неясен цвят. За бананов бленувам! По възможност вкоренен А с вграден влагомер не искаш ли да е? Мъни, нямай вече грижа за бананов олеандър. Само че, щом искаш окоренен, ще трябва повечко да почакаш.
admin
Site Admin

А за мен ще има ли?
admin
Site Admin

erik_1001 написа: А за мен ще има ли? erik, съжалявам, но току що видях, че и ти си се наредил на опашката за олеандър. Ще има и за теб разбира се, но не веднага. Предстоят ми много важни неща в работата, страшно съм ангажирана и затова, след известно време...
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”