оленадър - от къде?

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

оленадър - от къде? Хора, помагайте, от къде мога да си купя Олеандър? Майка звъня на всичките си роднини в Асеновград, но от тях вече никой не гледа Зокуми (така им викат там). Свекърва ми във Варна има разкошна градина и разкошни цветя, но и тя няма такова, а аз съм си наумила, че ми трябва точно това цвете. Ако темата е за някой от другите подфоруми моля модераторите да я преместят.
admin
Site Admin

Еlle,лично аз не съм виждала да продават.На мен са ми слабост олеандрите.Майка ми ги гледа от 30-тина години.Имам 5-6 цвята,но сега изобщо не им е време за размножаване .Още не са се събудили даже и едва ли ще има успех вкореняване.В началото на лятото ако не забравиш да ми напомниш и да си поискаш
admin
Site Admin

elle, тук в Асеновград всяка втора къща има олеандри по двора, можеш да минеш и да си поискаш от някоя бабка. Не вярвам някой да откаже. Като отивам към центъра и по дворовете виждам тенекии със зокуми, бели и розови в почти всяка къща. Ако искаш мога да ти посоча една къща на лични на една бабушкера. За съжаление аз нямам иначе с удоволствие бих ти дала.
admin
Site Admin

Виждала съм при бабите на женския пазар - различни цветове, но още е рано да ги изкарват.
admin
Site Admin

Serenity написа: elle, тук в Асеновград всяка втора къща има олеандри по двора, можеш да минеш и да си поискаш от някоя бабка. Не вярвам някой да откаже. Като отивам към центъра и по дворовете виждам тенекии със зокуми, бели и розови в почти всяка къща. Ако искаш мога да ти посоча една къща на лични на една бабушкера. За съжаление аз нямам иначе с удоволствие бих ти дала. Знам че е така, но баби в рода вече почти нямаме и като цяло близките ми роднини в гада са вече много малко, а и аз рядко ходя в Асеновград
admin
Site Admin

hrisi написа: Виждала съм при бабите на женския пазар - различни цветове, но още е рано да ги изкарват. Ще намина да ги разпитам
admin
Site Admin

олеандър - от къде? Привет Elle! Днес прочетох, че търсиш олеандър. Аз гледам такива. Имам розов, бял и банан. Едни от тях са кичести, други с прости цветчета. Много големи са, така че, мога да ти дам, но наистина сега е рано. Ако имаш търпение, мога да окореня клончета в самата саксия и да ти пратя готови. За жалост нямам тъмно червен. През септември си донесох от Италия цял букет, но нито едно клонче не се окорени. Ако някой има и може да ми предложи срещу размяна, ще се радвам. Трябва да ти кажа, че на обяд ти писах от офиса си, но имаше някакъв технически проблем и писмото ми не бе излратено. Сега пиша от вкъщи - ако нещо се дублират писанията ми-причината не е в мен. Аз само имам желание да помогна.
admin
Site Admin

Re: олеандър - от къде? temenuga написа: ... temenuga, трогната съм от предложението, ще ти бъда много благодарна, наистина! Ти от къде си?
admin
Site Admin

олеандър - от къде Elle, ще ми е драго да те зарадвам. Ти само ми напиши адреса си. Ще имаш олеандър-дишай спокойно! Някой друг иска ли?
admin
Site Admin

Аз, аз Имам едно олеандърче с неясен цвят. За бананов бленувам! По възможност вкоренен
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”