какви са тези семена

Грижи за цветята - почви, семена, торене, препарати, поливане и инструменти
admin
Site Admin

Ама те кубинците май доста боб маат
admin
Site Admin

Абе бъзикате се вие ама като почна да си свивам цигари с кубински тютюн,има да завиждате...на никой няма да дам пък ,и боб да е ,сама ще си го ям А ето и снимка на шушулките:http://www.snimka.bg/profile.php?edit_p ... _id=824584
admin
Site Admin

Мдааааа, на канабис мяза! Ще видиш ти, когато ти позвънят от НСБОП, пардон, от НСЛЕЩА!
admin
Site Admin

al.yank , майтапа на ъгъла ама да ти кажа точно до нас има едно кафе и там съм виждала един храст с разкошни цветове, който връзва точно такива шушулки...Даже съм се учудвала, как така цъфтящо растение и връзва като боб ??? Може и такова да е ...Някъде от улица ли са ти ги взели тези шушулки?
admin
Site Admin

fafa написа: al.yank , майтапа на ъгъла ама да ти кажа точно до нас има едно кафе и там съм виждала един храст с разкошни цветове, който връзва точно такива шушулки...Даже съм се учудвала, как така цъфтящо растение и връзва като боб ??? Може и такова да е ...Някъде от улица ли са ти ги взели тези шушулки? Донесе ги брат ми,казал че кака гледа китки и е заръчала семена разни и му ги донесли.В интерес на истината,донесе ми ги на стебла по които се виждаше,че има цветове,но толкова са сухи,че нищо не може да се разбере.Абе дано е някоя екзотика,като се поразлистят пак ще пусна снимка да умуваме заедно Лелче,аз за кока си мислех ама а са ми звъннали,ще знам кой ме е изпортил
admin
Site Admin

al.yank написа: Лелче,аз за кока си мислех ама а са ми звъннали,ще знам кой ме е изпортил Сори, ма като не им отбирам на пущините! Само тутуна го дърпах доста време, ма и него вече отказах! Домашната шльокавица обаче - нивгаш!
admin
Site Admin

Леля Петуния написа: Домашната шльокавица обаче - нивгаш! Хи,хи,нивгаш какво?..не близваш или не отказваш
admin
Site Admin

Нивгаш не отказвам!
admin
Site Admin

al.yank, хареса ми това за кубинеца! Връзвай полата и да почваме - Трабахо - но, фиеста - си!
admin
Site Admin

clematis написа: al.yank, хареса ми това за кубинеца! Връзвай полата и да почваме - Трабахо - но, фиеста - си!
Post Reply

Return to “Техники и материали”