Стрелчанска градинка

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Re: Стрелчанска градинка Clivia написа: Аз първо я пуснах в "Снимки на цветя",но си мисля , че точно тук й е мястото. Така че да ме извините за дублирането. Не се притеснявай за дублирането. А тя откак се появи в другия раздел, вече е поместена и в галерията
admin
Site Admin

Мммм, имам едни спомени от Стрелча . . .
admin
Site Admin

bimbargo написа: Мммм, имам едни спомени от Стрелча . . . Какви , какви??? По това мммм съдя , че не са неприятни.
admin
Site Admin

bimbargo написа: Мммм, имам едни спомени от Стрелча . . . Някоя стрелчанка да не те е стрелнала
admin
Site Admin

Titi написа: bimbargo написа: Мммм, имам едни спомени от Стрелча . . . Някоя стрелчанка да не те е стрелнала
admin
Site Admin

bimbargo написа: Мммм, имам едни спомени от Стрелча . . . И аз така!
admin
Site Admin

И какво излиза ..., че само аз нямамммм спомени от Стрелча?!?
admin
Site Admin

Clivia написа: И какво излиза ..., че само аз нямамммм спомени от Стрелча?!? не се коси, аз даже и идея нямам къде се намира Стрелча
admin
Site Admin

Мен ме уцели в сърцето един стрелчанин, дето ми пишеше писма , че щурците в градинката на стрелчанската му вила пеели "ти, ти"-демек за мен. А сега ще ти разкажа къде е Стрелча-според моя мъж е пъпа на географията-оттук тръгва всичко хубаво. Той вече пообиколи доста свят , обаче най-много му харесвало в Стрелча да си отидем на вилата. А реално Стрелча се намира между Панагюрище и Копривщица и има хубави минерални бани и басейни,умерен климат,страшно много маслодайни рози и добри хора, разбира се. И на мен вече започва да ми харесва, но заради нея не мога например да обикалям из любимите си планини-все не остава време за това.
admin
Site Admin

Ходила съм до градчето Стрелча , точно заради маслодайните рози на Роза Бул
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”