Любопитно за хибискуса

Всичко за амарилисите, хипеаструмите, кливиите и останалите видове от сем. Амарилисови (Amaryllidaceae)
admin
Site Admin

Съгласна съм с теб.
admin
Site Admin

Re: ЛЮБОПИТНО за Хибискуса Ето още нещо интересно за хибискусите - за всички желаещи... http://www.gradinata.bg/index.php?article=95" onclick="window.open(this.href);return false;
admin
Site Admin

Re: ЛЮБОПИТНО за Хибискуса за душата и цветята
admin
Site Admin

Re: ЛЮБОПИТНО за Хибискуса още малко
admin
Site Admin

Re: ЛЮБОПИТНО за Хибискуса мандали
admin
Site Admin

Re: ЛЮБОПИТНО за Хибискуса На тези снимки попаднах случайно в Snimka.bg и ми въздействаха страхотно. Двете най-хубави неща на света - малко дете и хибискус събрани на едно, е това може да разтопи сърцето на всеки.
admin
Site Admin

Re: Любопитно за хибискуса И двете "хибита" са мои Признавам си без бой ..
admin
Site Admin

Re: Любопитно за хибискуса розалия написа: И двете "хибита" са мои Признавам си без бой .. Розалия, третото ти хиби е днешната "Снимка на деня" на снимка.бг. Поздравления!
admin
Site Admin

Re: Любопитно за хибискуса розалия написа: И двете "хибита" са мои Признавам си без бой .. ох, прииска ми се и двете да са мои
admin
Site Admin

Re: Любопитно за хибискуса Сега седя си аз в "градината" на терсата и като ми се търкалят едни спомени. Спомних си времето, когато хибискусите струваха 6лв. за 2 корена в саксията. Помня още как нямаше с кого да си разменя и един стрък . Още във ФПланет - имах 2 корена бяла фуния и исках да разменя едната за друг цвят - е нямаше с кого!!!!!!!! А сега даже отделен форум си има хибискуса, много се радвам, че вече има толкова запалени по това красиво и благодарано цвете.
Post Reply

Return to “Амарилисови”