Открих сезона

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Е за тази година толкова !За съжаление градините не стават с магическа причка-трябват им любов и търпение!Търпението е по-трудната част ама ...........
admin
Site Admin

DOBI написа: Тити ето и първата порция снимки от това което творих вчера http://www.snimka.bg/album.php?album_id=125991 Страхотно е Доби, поздравления!!! Каква ли красота ще стане след като разцъфти всичко. Още веднъж поздравления за невероятната работа.
admin
Site Admin

Ще пусна разбира се а и мускулната треска след градинския фитнес е голяма
admin
Site Admin

Поздравления, Доби! Сега е прекрасно, представям си колко ще те радва цяло лято!
admin
Site Admin

Наистина е страхотно, Доби!
admin
Site Admin

Радвам се че ти харесва!
admin
Site Admin

Доби, много е впечатляващо! Браво!
admin
Site Admin

Благодаря!Снощи го довърших ама нащо нямам време за снимки че къщата се нашъмно с госто за този дълъг уикенд така че снимки после!
admin
Site Admin

DOBI написа: Благодаря ти Тити!Е напредвам по малко и има още доста за доизкусуряване искам да скрия тази гадна бетонна ограда и съм намислила да я облека с дърво като тази от страни но вече на бюджета ми му идва малко нагорно;за сега ще чакам да цъфти и само ще сложа малката оградка пред фонтана зса да не пишкат миличките ми кученца там и лампичките по цялата обиколка на цветната алея Това ми хареса
admin
Site Admin

Кое от всичкото ти хареса?
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”