Открих сезона

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Страшни сте, момичета и момчета .Нямам такава книга и за това питам.Сега качвам снимките на всичко което до тука съм успяла да направя около къщата не става никак бързоЗа оградката - ами готова си я купих има различни видове а виж дървената тераса с рампата за синът ми и голямото сандъче ги направи мъжът ми сам аз само декорирам и мазах с това масло за екзотично дърво Е не съм снимала трите домата дето засади мъжът ми защото там където е люляка ,глициниите и отрязаното дърво за да направиме хубава ливадка трябвало тази година да посадим картофи за да се опражела земята така че хич не е за показване тази разорана нива ами добре че е отстрани на къщата и не се вижда Изобщо давайте идеи, момичета и момчета! http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124907
admin
Site Admin

ей сега се запрятам да преписвам буквара. ама сянката не каза суха или влажна е. Не че разбирам какво е ама тъй пише в книгата
admin
Site Admin

ако знаете каква голяма зарибявка сте Свекър ми има голям двор с къща на 4 км от Сопот, познайте къде ходя и какво съм замислила
admin
Site Admin

Е как да разбера дали е влажна или суха?За мене си е сянка е не е много дебела ама слънцето според мъжа ми щяло да огрява там лятото за някаква част от деня
admin
Site Admin

http://forum.bimbargo.com/viewtopic.php?t=2671 Доби, прочети и тук , може да ти хареса нещо като идея. Аз май се отказах от цъфтящо растение и ще си реша въпроса с винка с вариегатни листа, цъфти само сега напролет с лилави цветове.
admin
Site Admin

Благодаря ти!Разгледах го подробно има интересни предложения но и аз предпочитам хем да цъфти хем да стои зелено почти през цялата година а не зимата да ти е гадно да погледнеш навън
admin
Site Admin

Alchemilla mollis, Anaphalis, Anemone japonica, Bergenia, Brunnera macrophylla, Cortaderia selloana, Doronicum excelsum, Epimedium, Euphorbia, Iris foetidissima, Lamium, Liliope muscari, Physalis alkekengi, Pulmonaria, Waldsteinia ternata От моя буквар за суха сянка
admin
Site Admin

Сега почвам да ги търся из гугъл че нищо не ми говорят!Благодаря за това че отдели време да се ровиш
admin
Site Admin

Аз се присъединявам към Titi по отношение здравеца. Хем красиво, хем ухае непрекъснато, дори и когато не цъфти, пък на сянка направо полудява. Здравец и момина сълза са ми любимите за сенчести и влажни места.
admin
Site Admin

Ще го направя!Благодаря!
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”