Открих сезона

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Ванимел, тук в русе няма железни (май), но моят е дървена http://www.snimka.bg/album.php?album_id=94804&photo=57 един лак и е муци.
admin
Site Admin

Муци, ама ако имаш селски мази за преравяне. Аз наследих къща с празни ПРАЗНИ помещения.
admin
Site Admin

Имам един въпрос - на доста сенчесто място което отгоре на всичко има и 4 останали пъна доста ниско отрязани и доста близко един до друг които не мога да изкореня какво бих могла да засядя?
admin
Site Admin

Dobi, не можеш ли да пуснеш една снимка. Това с пъновете доста добре може да се аранжира. Това в градина ли е и под ръка ли ти е.
admin
Site Admin

DOBI написа: Имам един въпрос - на доста сенчесто място което отгоре на всичко има и 4 останали пъна доста ниско отрязани и доста близко един до друг които не мога да изкореня какво бих могла да засядя? Аз си представям здравец например.
admin
Site Admin

и аз съм ЗА здравец. Виж го как изглежда в моята градина на най-сенчестото място - до стена на къща и под дърво. А имай предвид, че на снимката още не е цъфнал. Става още по-красиво и ухайно като разцъфти. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=44023&photo=50
admin
Site Admin

Аз ви снимах тази гадна част от градината;За здравеца не е лоа идея ще изкопая малко от саксията която е на терасата защото наия здравец тука го няма и ще ми трябва доста време да се развие;А за нещо от типа на папратите или и аз не знам какво че заради кучетата сме сложили 20 сантиметрова оградка че иначе върлуват из цветята;Както ви казах бившите собственици са ми завещали една безобразна градина в която заедно с многото плевели имаще онези два храста и зокума;Аз есента заформих едни кътчета с рози които се развиват супер,две хортензии и три азалийки плюс любимите ми момини сълзи и фуксии ,тази събота и неделя ще наблегна на алпинеума и фонтана.Знам че трябва много търпение и време но сега когато е слънце и искаш да си седнеш в двора направо полудявам http://www.snimka.bg/album.php?album_id=124900
admin
Site Admin

Малееее, много хубаво кътче се заформя. Може да видиш в някоя книга изредени растения за сенчесто (ако нямаш обади се да ти препиша от моята. Суха или влажна сянка е?) А тази дървена оградка от къде я купи или някой сръчко ти я скова. Много ме кефи и аз ще си правя такава след като видя гърба на майсторите, че ми окепаазиха градината. (ако някой има фуксии за раздаване, моляяяяяяяяя, голям мерак имам)
admin
Site Admin

DOBI написа: на доста сенчесто място ...какво бих могла да засядя? винка, момина сълза, бръшлян
admin
Site Admin

vanimel написа: голяма само с тел и синджири. ОК, ще мина (обаче не обещавам кога) през Стрелиция да видя цената и ще ти пиша дали те устройва. Мерси за поканата, ама съм русенка , явно добре дегизирана , така че си отивам у дома. И да не се засечем, ще си я вземеш от нашите.
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”