Количка за цветя

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Чернокоса написа: За софиянци - на околовръстното при Горна Баня има едно магазинче точно за такива градински дървени неща - дървени колички, цветарници от дънери, декоративни кладенчета, къщички за птици... не знам обаче как са им цените. аз ги знам. малейййййй
admin
Site Admin

браво страхотни идейки
admin
Site Admin

да оплакнете окото...а и все още по селата може да се намерят такива колела, само трябва да навиете някой дядо да ви го продаде
admin
Site Admin

Ето едни работи, по които ми изтичат очите особено обущенцата!
admin
Site Admin

Кика и аз съм хвърлила око на подобна идейка, харесах си я в едно списание преди години!
admin
Site Admin

Окси, обущенцата са чудесни, ами последната масичка със столчетата...малко, като на Снежанка и седемте джуджета, само ще трЕбе да измайсторат още някое и друго столче?!
admin
Site Admin

Малеее, чудни са тия красоти дето ни ги пуснаха Кика и Окси. Няма насита това човешкото око Що видиш нещо красиво и ти се приисква да го имаш. Сега ако откриете и откъде можем да се сдобие с такива чудесийки ....
admin
Site Admin

kondareva написа: Малеее, чудни са тия красоти дето ни ги пуснаха Кика и Окси. Няма насита това човешкото око Що видиш нещо красиво и ти се приисква да го имаш. Сега ако откриете и откъде можем да се сдобие с такива чудесийки .... Уф, ако знаех от къде мислиш ли , че нямаше да ги имам вече!
admin
Site Admin

аз тва за колелото на някой дядо съвсем сериозно го предложих. по селата още се карат такива корлелета, все някъде ще се намери.
admin
Site Admin

Окси, в краен случай намираме по един дънер и почваме с теслата да дялкаме, все ще го докараме на обувка, как мислиш После може с по-едра шкурка или шлайф да го поогладим ... и така, собствено производство. Е, накрая може да имаме две десни или леви обувки, или пък различен размер, ама кой ти гледа в навалицата Кика, едно Балкан-че отпреди 15 години на децата още седи някъде из натуриите в двора Отивам да го ровя
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”