Количка за цветя

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Здравеи и от мен много ми харесва градината ти.Аз лично имах късмет моята кошница за цветя да я намеря докато се разхождахме в гората.Беше коренище в окаяно състояние.Отне ми около една година да я приведа във вид,но сега всички и се радваме. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=113757
admin
Site Admin

kondareva и вилата и градината са супер!
admin
Site Admin

Поздравления за чудесната градина!
admin
Site Admin

Verio написа: Здравеи и от мен много ми харесва градината ти.Аз лично имах късмет моята кошница за цветя да я намеря докато се разхождахме в гората.Беше коренище в окаяно състояние.Отне ми около една година да я приведа във вид,но сега всички и се радваме. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=113757 Благодаря. Страхотна е "кошницата" ти. Идеята си струва. Сега откъдето и да мина вече все ще се оглеждам за коренище или нещо подобно, че да си спретна и аз
admin
Site Admin

Blakrosse, Adamant - благодаря за добрите думи. Градината все още не е истинска градина, но постепенно се преборвам с лука и чушките и си отвоювам парченце по парченце земя.
admin
Site Admin

В Praktiker има едни декоративни колички, които много ми харесват, но цената им е 160лв. Мисля да помоля баща ми като има време да ми направи една, но никъде в нета не можах да намеря снимка, приличат на тези домашните - за строителни материали
admin
Site Admin

IONbonbon написа: В Praktiker има едни декоративни колички, които много ми харесват, но цената им е 160лв. Мисля да помоля баща ми като има време да ми направи една, но никъде в нета не можах да намеря снимка, приличат на тези домашните - за строителни материали в Практикер са си загубили ума. Те че са скъпи, скъпи са, но за 160 лв. трябва да имат позлатени кантове по тях. Има по 40 лв. същите на едно място по пътя София - Русе, точно преди разклона за Ловеч. Там един човек винаги продава бъчвички декоративни и такива колички. Аз ще си купя от там, защото няма кой да ми направи. А вчера си купих от холандците на 4-ти км. невероятно сладурско колело /велосипед/, с големината на детските колелета, като има две приспособени за поставяне на цветя кошнички. Утре ще го снимам и ще ви го покажа. Струва само 16 лв.
admin
Site Admin

IONbonbon написа: В Praktiker има едни декоративни колички, които много ми харесват, но цената им е 160лв. Мисля да помоля баща ми като има време да ми направи една, но никъде в нета не можах да намеря снимка, приличат на тези домашните - за строителни материали В предишни броеве на списанието "Къща и градина" има даден чертеж как да си направим сами точно такава количка каквато искаш. Ако намериш някой, който да събира списанията - погледни там.
admin
Site Admin

kondareva написа: IONbonbon написа: В Praktiker има едни декоративни колички, които много ми харесват, но цената им е 160лв. Мисля да помоля баща ми като има време да ми направи една, но никъде в нета не можах да намеря снимка, приличат на тези домашните - за строителни материали В предишни броеве на списанието "Къща и градина" има даден чертеж как да си направим сами точно такава количка каквато искаш. Ако намериш някой, който да събира списанията - погледни там. Благодаря ти! Ще потърся.
admin
Site Admin

здравейте искам и аз да ви покажа количката, която направихме с моя приятел преди няколко дни http://www.snimka.bg/album.php?album_id=114620 Надявам се да ви хареса
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”