Количка за цветя

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Количка за цветя Много отдавна искам да си имам каручка за цветя. Обикалях магазините и гледах, но все ми се струваха твърде скъпи, за да си ги позволя. Накрая с моите момчета решихме да си направим сами нещо подобно. Ето го тук. Интересно ми е дали и вие имате неща в градината си, които сте направили сами поради същите причини. Ще е добре да разменим идеи, нали?
admin
Site Admin

Mnogo e intereсен моделът й. И градинката е супер.
admin
Site Admin

Хубава градинка заформяш. Ще чакаме с нетърпение снимки от лятото, когато е отрупана с цветя. Разгледай албума с моята градина, може да намериш някои идеи, които да ти свършат работа. Всичко там сме правили сами.
admin
Site Admin

Titi написа: Хубава градинка заформяш. Ще чакаме с нетърпение снимки от лятото, когато е отрупана с цветя. Разгледай албума с моята градина, може да намериш някои идеи, които да ти свършат работа. Всичко там сме правили сами. Отдавна съм разгледала албума за твоята градинка. То не само веднъж де. Май редовно си го разглеждам отново и отново. Страхотна е градинката. Кошницата ти е разкошна ... на нея съм хвърлила око. Плета от пръчки или вършини, не знам как се казва точно ми е грабнал окото също:-) изобщо... сигурно ще познаеш твои идеи в моята градинка след време.
admin
Site Admin

kondareva написа: Отдавна съм разгледала албума за твоята градинка. То не само веднъж де. Май редовно си го разглеждам отново и отново. Страхотна е градинката. Кошницата ти е разкошна ... на нея съм хвърлила око. Плета от пръчки или вършини, не знам как се казва точно ми е грабнал окото също:-) изобщо... сигурно ще познаеш твои идеи в моята градинка след време. Ще се радвам много да ги видя, а също така да разменяме и други идеи.
admin
Site Admin

kondareva, много ти е хубава градинката. Докато я гледах се размечтах аз какво бих насадила в нея . Това вила ли е или къщата, в която живеете?
admin
Site Admin

Вила. Страхотно сте я барнали!
admin
Site Admin

Titi написа: Ще се радвам много да ги видя, а също така да разменяме и други идеи. С удоволствие. Тази събота и неделя успях да намеря място на стари "съкровища" - каци, стари земеделски сечива, чекрък и разни други. Добавила съм снимките в албума
admin
Site Admin

Serenity написа: kondareva, много ти е хубава градинката. Докато я гледах се размечтах аз какво бих насадила в нея . Това вила ли е или къщата, в която живеете? Благодаря. Това е вилата, уж де, но смятам да я превърна подир годинки в къщата, в която ще живея. Идеи и съвети какво да насадя в градинката приемам с удоволствие, и без това съм начинаеща.
admin
Site Admin

маргаритка написа: Вила. Страхотно сте я барнали! Много се радвам, че ти харесва, напълни ми сърцето
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”