Нов живот за грънци

Всякакви идеи за градини, алпинеуми, декоративни езера, потоци, басейни и т. н.
admin
Site Admin

Нов живот за грънци Родом съм от Габрово (дядо ми е от там, или по точно от Банковци) и там имаме къща. От една рушаща се къща взехме плочи за пътеките вкъщи. Горе на тавана в дядовата къща намерихме просволутите кошници, но не само тях. Имаше и доста гърнета. Ето какво направихме с тях: 1. Извадихме ги от тавана да ги поогледаме 2. Позабърсахме ги и увихме м вестници 3. С доста трудности гърната и камъни си домъкнаха в русе без проблем 4. Най-хубавите запазихме за "етнографския" ни музей 5. На останалите им пробихме по една дупка на дъното 6. Сложихме по една подложка от дърво 7. Напълнихме с пръст 8. Сега дифембахиите растат в тях 9. Ако някое гърне е без дъно-без паника!!! 10. Просто го слагати в градината, пълните с пръст и готово 11. Сложете нещо да виси от него и: МУЦКА Стига да си намерите грънци идеята е осъществима и в апартамент.
admin
Site Admin

Еrik_1001, с дрелка ли пробиваш дъното на грънците?
admin
Site Admin

Да, ама много внимателно. Със нещо друго не става. Ще се счупят. Ама недей да натискаш много когато си с дрелката че да не ги събираш на парчета.
admin
Site Admin

Erik_1001, работя с много тънка бургия. Имам малко опит с някои съдове от глина.
Post Reply

Return to “Градини и озеленяване”